Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Novinky z Fource Entertainment

Zdravíme všechny příznivce kvalitní muziky a mimořádných koncertních zážitků! Pro letošní jarní měsíce jsme pro vás připravili spoustu hudebních akcí, které byste rozhodně neměli zmeškat – zde je jejich souhrn.
Přidat na Facebook
Rufus Wainwright (CAN - USA) + Lucy Wainwright Roche (USA)
Do Prahy se vrací hudební génius a extravagantní skladatel Rufus Wainwright (40). Kanadsko-americký mistr klasické i moderně-teatrální hudby vystoupí v pražském divadle Hybernia 25. března 2014. Vystoupení se bude konat v rámci turné The Best of Rufus Wainwright, které se váže k albu Vibrate: The Best of Rufus Wainwright, jež vyjde počátkem března. Vedle Wainwrighta se také představí jeho sestra, indie-folková zpěvačka a hudebnice Lucy Wainwright Roche. Vstupenky: od 690 Kč + poplatky.
FB event : http://on.fb.me/1lnygSjLoreen (SWE) + MNRS (UK)
Švédská popová zpěvačka a hudební producentka Loreen si získala srdce miliónů diváků skrze televizní soutěž Eurovision Song Contest 2012, kterou vyhrála na celé čáře. Následovalo album “Heal” a nominace na ceny MTV Music Awards či prestižní Grammy. V neděli 13. dubna se konečně představí take v Praze, a to v klubu Roxy. Vstupenky za 395,- + poplatky v síti Ticketpro.
FB event: http://on.fb.me/1mcleY3Cut Copy (AUS) + DEATHS (CZ)
Australští elektro-popoví kouzelníci se po třech letech vracejí do Prahy s novým albem “Free Your Mind”, z něhož pochází i pilotní singl “We Are Explorers”. Tentokrát se představí v pondělí 21. dubna v Lucerna Music Baru v rámci koncertní série Excelent Jukebox. Vstupenky dostanete v síti Ticketpro za 420,- + poplatky.
FB event: http://on.fb.me/1eJZsDaThe Veils (UK) + Free Swim DJ’s (UK)
Britská indie-rocková senzace The Veils vystoupí v pondělí 21. dubna v pražském klubu La Loca Music Bar & Lounge. Čtveřice z Londýna přijede představit své čtvrté řadové album "Time Stays, We Go", které vydali v polovině loňského roku u labelu Rough Trade. Vstupenky v síti Ticketpro za 150,- + poplatky.
FB event: http://on.fb.me/NmMFPNPentatonix (USA)
Pětice z texaského Arlingtonu přijede poprvé představit své hudební umění do Prahy! Vokální skupina, která vyvolala senzaci hitem “Evolution of Music”, jež představuje průřez vývojem hudby napříč staletími, vystoupí v pondělí 4. května v rámci série Excelent Jukebox v Lucerna Music Baru. Show je vyprodána.
FB event: http://on.fb.me/1icsWh7Schoolboy Q (USA) + Isaiah Rashid (USA)
Vycházející hvězda amerického hip hopu se poprvé představí v pražském klubu Roxy ve středu 14. května 2014. Sedmadvacetiletý rapper z renomovaného labelu Top Dawg Entertainment přijede v rámci turné ke svému novému albu “Oxymoron”, jež vyšlo na konci února. Vstupenky dostanete v rámci sítě Ticketpro za 440,- + poplatky.
FB event: http://on.fb.me/1deP7P8Nezapomeňte na další nadcházející události z produkce Fource Entertainment, ani na skvělou koncertní sérii Excelent Jukebox!

Program na příští měsíce:
13. dubna - Loreen - Roxy
21. dubna - Excelent Jukebox: Cut Copy - Lucerna Music Bar
21. dubna - The Veils - La Loca
4. května - Excelent Jukebox: Pentatonix - Lucerna Music Bar
14. května - Schoolboy Q - Roxy
11. června - Excelent Jukebox: AWOLNATION - Lucerna Music Bar
18. července - Mø - Colours of Ostrava
20. října - Lindsey Stirling - Lucerna Music Bar

Vstupenky na akce pořádané Fource Entertainment jsou dispozici v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz). Pro více informací o nadcházejících koncertech můžete navštívit www.fource.cz

Dodala: Dominika Janigová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 20. 3. 2014 12:00
Chovancová, Michaela. 2014. Novinky z Fource Entertainment. Vychytané.cz. [Online] 20. 3. 2014. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7572. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novinky-z-Fource-Entertainment
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.135s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 02:49