Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Happy B-Day JZD promotion aneb jak to vidím já

JZD promotion už ,,má občanku“ a v sobotu 15. 3. tento fakt řádně oslavila v KD Klobučan ve Valašských Kloboukách. Po loňské návštěvě dua Space Djz si tentokrát na oslavu jako headlinera pozvala španělského techno mága Cristiana Varelu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
JZD promotion 15 Years Anniversary
sobota 15. března 2014 19:30
(konec +- neděle 16. března 2014 04:30)
KD Klobučan
Valašské Klobouky (CZ)
Do Valašských Klobouk jsme dorazili lehce po půl jedenácté večer a už při cestě z parkoviště do KD Klobučan bylo jasné, že uvnitř to jede. Svižné dunění se neslo celým náměstím a myslím, že spousta obyvatel přilehlých domů je rádo, že narozky JZD jsou jen jednou do roka :)Po nezbytném odbavení u vstupu jsme se hned přesunuli do hlavního sálu, kde právě končil svůj set dj Orbith. I když jsme stihli jen slabých 20 minut, našlápnuto měl velmi dobře a bylo to vidět i na výrazech tančících lidí. S Orbithem se po jedenácté střídá Kaisersoze a rozpařený dav rozhodně nešetří, jede si slušné tempíčko a já jen tajně doufám, že Varela moc nezpomalí.

Se svými 23 lety za mixem je Cristian v podstatě už stálicí světové techno scény, honorovaný mnoha oceněními, mimo jiné byl vyhlášen nejlepším techno djem za rok 2013. V České republice poměrně oblíbený dj, jak z pořadatelského pohledu, tak z toho fanouškovského. Starší generace party people si ho určitě pamatuje, když rozradostňoval svou hudbou tisícový dav na zlínské sportovní hale Novesta před necelými 14 lety.Ke konci Kaisersozeho setu jdeme trochu vydechnout a mrknout, co nabízí jeden z tří barů, které jsou k dispozici. Kdo nestihl narozeninový dárek - welcome drink v podobě plechovky energeťáku - má možnost si tento zakoupit na baru, dokonce za výhodnou cenu v akci s vodkou, která teče proudem. Volíme ale radši dobré čepované pivečko a přemýšlíme o párku v rohlíku …ano o párku v rohlíku :) To se jen tak nevidí, nicméně právě párky byly vyhledávaným občerstvením mnoha návštěvníků, kteří si na nich často hrdě pochutnali i na parketu hlavní stage. Šly celkem na dračku, takže když jsme se nad ránem rozhodli, že taky ochutnáme, museli jsme čekat celých 15 minut na novou várku. Za tenhle krok určitě pořadatelům patří velké plus (není nad plné bříško). Ale dost už uzenin, pojďme zpět na stage.

Pořadatelé slibovali velkolepou laser show a skvělý zvuk z produkce Voice Master. Zvuku snad není co vytknout, ono taky ozvučit 100% snad 60 (?) let starý kulturák je celkem umění, ale laser show ..uff …v určitých chvílích to bylo opravdu tak na sluneční brýle :) Efekty, barvy, to vše bylo v naprostém pořádku a moc povedené, ale síla světel a jejich sklon byly jednoduše trochu moc ..nehledě na můj vkus trochu přesvícené podium, kdy bohužel nebylo na účinkující pořádně vidět ...Za tenhle jediný faktor musím dát bohužel minus :)


Foto: Roman Jarcovják

Původně plánovaný Cristianův playtime se asi o 20 minut opožďuje a na roztančeném davu je vidět nedočkavost, kterou vzápětí střídá nadšení, když se Cristian konečně postaví za mix a spustí své dvouhodinové představení. Moje prvotní obavy po pár minutách odezněly a nechávám se unést libými tóny poctivého techna. Cristian solí jeden flák za druhým, dav spokojeně paří. Taneční kostka vprostřed parketu se plní. Minuty ubíhají …ani jsme se nenadáli a jsou dvě hodiny ráno. Je to k nevíře, ale o dobrém setu se mi vždycky píše hůř, než o tom špatném. Na Varelově setu nemám v podstatě co vytknout …snad jen to, že byl příliš krátký :) Je něco po druhé hodině, z repráků zní Filterheadz, kteří zvednou snad i toho nejunavenějšího člověka ze židle ..Dav tleská, Cristian se loučí a nastupuje Boss.


Foto: Roman Jarcovják

Zhostit se roztančeného davu po takové ikoně jako je Cristian Varela není snadný úkol, ale ostřílený Boss se tohoto úkolu zhostil jako boss. I když jeho styl zrovna nepatří k mým oblíbeným, musím uznat, že co do výběru tracků a jejich ,,podání“ publiku, je to člověk na svém místě.

Blíží se třetí hodina ranní, Bosse pomalu střídá Siki a my začínáme pociťovat únavu. Byť bychom rádi zůstali a prožili narozeninový večírek JZD promotion až do konce, po třetí hodině usedáme do auta a vyrážíme zpět domů. Na shledanou, Klobučane, na shledanou JZD :)

Rozhodla jsem se vynechat tentokrát srovnání kladů a záporů akce a místo toho jsem vyzpovídala pár pár návštěvníků akce. Jejich odpovědi najdete níže.

Kamil, 26 let, Zlín

Co tě na dnešní party přilákalo?
Tak určitě mě přitáhl španělský headliner Varela a taky dobrá zkušenost s akcí z loňského roku.

Co se ti na akci zatím nejvíc líbí a co ti vadí?
Potěšil mě hlavně prostor, myslím, že je to ideální místo co do velikosti, člověk má dost prostoru na tancování, je to tu celkem vzdušné, na stagei je relativně dýchatelno, i přes stáří kulturáku je to myslím v pohodě místo na takovouto akci. Přesto, že sám kouřím, oceňuju taky to, že v hlavním sále je kouření zakázané. Jinak je tu skvělý line-up, dobrá hudba, ceny na barech jsou přívětivé a párky v rohlíku chutnají taky fajn :)
Trochu mi vadí čistota pánských záchodů, problém každé druhé akce …a taky chování některých jedinců, ale tomu se člověk neubrání …Hodně mi ale vadí intenzita laserů a jejich namíření na můj vkus až příliš do lidí. Taky světlo, co jde ze stage je dost silné, že pomalu nejde ani vidět na djs.

Kdybys měl ohodnotit tuto akci na stupnici od jedné do pěti jako ve škole, kde by se nacházela?
Asi pěkná dvojka :)


Foto: Roman Jarcovják

Marek, 25 let, Zlín

Co tě na dnešní party přilákalo?
Účast mých známých jak na parketu, tak i za DJ pultem. Plus samozřejmě lákadlo velké oslavy patnáctiletých narozenin, což se hudebně i organizačně opravdu potvrdilo.

Co se ti na akci zatím nejvíc líbí a co ti vadí?
Line-up byl skvěle poskládaný a celá party pěkně gradovala. Sestavu DJs organizátoři opravdu zvládli na jedničku. Nejvíc tomu "nandal" BOSS, který měl po Cristianovi Varelovi určitě nelehkou úlohu, ale nakonec nejenže udržel lidi ve varu, ale ještě tomu i přidal. K plusům akce určitě patří i ceny na barech a pro mě osobně také zákaz kouření na parketu. Jediným minusem (i když to taky asi bude spíš osobní pohled) byl místy nevyladěný zvuk. Když si ale člověk chytře stoupl, bylo po problému.

Kdybys měl ohodnotit tuto akci na stupnici od jedné do pěti jako ve škole, kde by se nacházela?
Jak jsem zmínil - akce byla určitě zvládnuta na jedničku. Není úplně čistá s hvězdičkou a razítkem do deníčku, ale oslava patnácti let JZD Promotion si ji zaslouží.

___

Myslím, že všichni příznivci elektronické hudby museli být s tímto narozeninovým večírkem víc než spokojeni a já se už teď těším, co si pro nás JZD promotion přichystá na další rok :)

See ya!

Peace, Misha
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 19. 3. 2014 20:00
Chovancová, Michaela. 2014. Happy B-Day JZD promotion aneb jak to vidím já. Vychytané.cz. [Online] 19. 3. 2014. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7566. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Happy-B-Day-JZD-promotion-aneb-jak-to-vidim-ja
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 20:23