Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Další novinky z Beats for Love

Tento týden představujeme další headlinery, tentokrát Papa Django & Swing Thing a první ženu letošního roku s českými kořeny Mini Da Minx.
Přidat na Facebook
Oblíbená DJská dvojice Papa Django & Swing Thing se po festivalové sezóně a miniturné po USA a Mexiku vrátila do středoevropských klubů a tančíren v plné síle. Tento rok se představí na Beats for Love v Ostravě. Jak bývá jejich dobrým zvykem, v létě vystoupí s originální selekcí doplněnou o přehršel nespoutané energie.Mnoho nespoutané energie představí i další vystupující, tentokrát první představená žena letošního roku, Mini Da Minx. Za dobu její kariéry nasbírala spoustu zkušeností od České republiky až po Britské ostrovy, kde sídlí doposavad. Mini Da Minx se ukázala na spoustě světových breakbeatových eventech jako International Breakbeat Awards, legendárních TCR BBQ, Glastonbury Festival a tak dále. Stále nejste přesvědčení?Veškeré informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz

Vystupující: John B (UK), Tantrum Desire (UK), Stoneface&Terminal (DE), Colombo (SPA), Du’Art (PT), A-Brothers (AT), Papa Django & Swing Thing, Mini Da Minx, Orbith, Lowa, atd.

www.b4l.cz – oficiální webová stránka festivalu
https://www.facebook.com/beats.for.love - oficiální stránka festivalu na fb
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 19. 3. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Další novinky z Beats for Love. Vychytané.cz. [Online] 19. 3. 2014. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7561. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dalsi-novinky-z-Beats-for-Love
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 07:36