Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kylie se vrací do České republiky!

Kylie oznamuje evropské turné, v jehož rámci se 21. října vrátí do České republiky.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Kylie Minogue
úterý 21. října 2014 20:00
(konec +- úterý 21. října 2014 23:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
NETRPĚLIVĚ OČEKÁVANÉ NOVÉ ALBUM „ KISS ME ONCE „VYCHÁZÍ DNES, 17. BŘEZNA.
SINGLE „ INTO THE BLUE „ VZAL VČERA ÚSPĚŠNĚ ÚTOKEM HITPARÁDY A USADIL SE NA 12. MÍSTĚ.

Kylie, jejíž první singl z nového alba obsadil o tomto víkendu 12. příčku hitparád, dnes oznámila termíny evropského Kiss Me Once Tour.

Koncertní turné bude zahájeno ve Velké Británii a bude zahrnovat 31 vystoupení v 15 zemích - včetně 12 koncertů ve Velké Británii a Irsku. Koncerty Kylie jsou proslulé a ani její Kiss Me Once Tour nebude výjimkou. Kylie na něm kromě novinek představí i to nejlepší ze své již dvě dekády trvající kariéry.

Zbrusu nové, již dvanácté studiové album s názvem ‚Kiss Me Once‘ vychází dnes, 17. března. Je to její první studiové album od roku 2010, kdy vydala titul ‚Aphrodite‘, a také její první album vydané u labelu Roc Nation Management. Výkonnými producenty byla sama Kylie a Sia Furler, více známá jen jako Sia, australská zpěvačka a skladatelka, která složila i titulní skladbu alba. Na albu se dále spolupodíleli Pharrell Williams, který napsal a produkoval skladbu ‚I Was Gonna Cancel‘, Ariel Rechtshaid (Haim) na skladbě ‚If Only‘, MNEK na ‚Feels So Good‘ a Greg Kurstin na bonusové skladbě ‚Sleeping With The Enemy´.

Kylie, celým jménem Kylie Ann Minogue - zpěvačka, skladatelka, herečka, designérka, módní ikona a v neposlední řadě fi lantropka, se narodila 28. května 1968 v australském Melbourne.Na hudební scénu vstoupila v roce 1987 s remakem skladby The Locomotion , který se držel na 1. místě australské hitparády po dobu sedmi týdnů a stal se z něj v 80. letech největší singlový hit v Austrálii.

V roce 1988 Kylie vydala své debutové album s jednoduchým názvem „ Kylie „, jehož prodej přesáhl 2 miliony kopií a byl 7x platinový, což se dříve nepodařilo žádné ženské interpretce.

Od vydání jejího prvního alba uběhly již více než dvě dekády a Kylie Minogue se stále drží na hudebním výsluní. Je několikanásobnou držitelkou Brit Awards, Grammy Awards, cen ARIA, má na svém kontě více než 70 milionů prodaných alb, ve Velké Británii ji prohlásili za nejvlivnější celebritu, je držitelkou vyznamenání Order of the British Empire - Řádu britského impéria za svůj přínos k hudbě, seznam úspěchů Kylie Minogue je zkrátka nekonečný.

Dodal: Petr Novák
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 17. 3. 2014 14:00
Chovancová, Michaela. 2014. Kylie se vrací do České republiky!. Vychytané.cz. [Online] 17. 3. 2014. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7557. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kylie-se-vraci-do-Ceske-republiky!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:56