Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Lenka Nová ,,na Žebříku"

Lenka Nová, čerstvá držitelka ocenění v kategorii zpěvačka roku v hudebních cenách Žebřík za rok 2013.
Přidat na Facebook
Anna K, Lenka Nová a Aneta Langerová, to je pořadí v kategorii zpěvačka roku, jejíž vyhlášení proběhlo v sobotu 15. března v rámci udělování hudebních cen Žebřík 2013 Bacardi Music Awards.

„Bylo to pro mne velké překvapení a velmi příjemné,“ říká Lenka Nová. „Do poslední chvíle jsem nevěděla pro jakou cenu si jedu. Od pořadatelů jsem věděla jen to, že jsem do třetího místa. Už to byl pro mě velký úspěch, druhé místo mě překvapilo. V posledních dvou letech se v mojí hudební kariéře hodně změnilo a tato cena je pro mě důležitý impuls, že hudební směr, kterým jsem se vydala, někoho oslovuje.“

Lenka Nová je známá zejména z koncertování s Laurou a jejími tygry a z hudebních projektů Michala Horáčka, ať už to byl Ohrožený druh, muzikál Kudykam či Český kalendář až po současný, velmi úspěšný koncertní projekt, Mezi námi. Tomu v podstatě momentálně věnuje nejvíce času. „S Michalem Horáčkem velmi ráda spolupracuji, je to vzájemně příjemná a přínosná spolupráce. A jak je vidět na stále stoupajícím počtu představení, líbí se to i divákům. Jsem za to velice ráda.“Tím však výčet jejích aktivit nekončí. Ve Švandově divadle účinkuje ve hře Vladimírova děvka a zároveň se věnuje své vlastní tvorbě. Kromě hraní s kapelou si pro letošní podzim připravila menší a komornější projekt nazvaný Pohyby ženské duše, který volně navazuje na Lenčino autorské CD, které vyšlo v roce 2012 pod názvem Psí hodina. „Při koncertech Pohyby ženské duše se potkají dva vynikající muzikanti Matej Benko na piano a Josef Štěpánek na kytaru a písničky z mých sólových desek a z desek Michala Horáčka, na kterých jsem spolupracovala, ve zcela nových úpravách. Chceme na podzim projet menší, útulné kluby a sálky, pro které je ten pořad připravený. Máme rádi co nejužší kontakt s publikem a to bude přesně ono,“ dodává ještě Lenka.

Podrobnější informace najdete na www.lenkanova.cz

Dodal: Pavel Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 17. 3. 2014 14:00
Chovancová, Michaela. 2014. Lenka Nová ,,na Žebříku". Vychytané.cz. [Online] 17. 3. 2014. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7556. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Lenka-Nova-,,na-Zebriku_
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 16:19