Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Last call k poslání přihlášky na Red Bull Music Academy

Odpočítávání začalo, uzávěrka přihlášek na letošní Red Bull Music Academy v Tokiu končí 18. března. Pokud miluješ muziku a chceš strávit 14 dní v hlavním městě Japonska, během kterých se budeš moct soustředit jen na hudbu, nepropásni šanci jet na podzim do Tokia.
Přidat na Facebook
Dva týdny s lidmi, kteří jsou stejní blázni do muziky jako ty. Zkušení hudebníci na workshopech a přednáškách, špičkově zařízená studia non stop otevřená jen pro tebe, večer party a koncerty. Nemusíš se o nic starat, jen o tvoji vášeň. „Když víte, že máte dva týdny jenom na hudbu a nemusíte se starat o nic jiného, než o to každý den vstát. Tuhle jedinečnost si každý uvědomoval a vážil si toho,“ vzpomíná na Red Bull Music Academy Petra Hermannová z Fiordmoss, která byla v roce 2012 v Madridu.

„Každý zážitek člověka posune a takovýhle určitě. Odvezla jsem si uši otevřené spoustě jiné hudby, než na kterou jsem byla zvyklá, poznala jsem kouzlo spolupráce a taky jsem si uvědomila, že je důležité umět ocenit i věci, které sice třeba nejsou přesně to, co mám ráda, ale na kterých je vidět koncentrovaná a kvalitní práce,“ dodává zpěvačka Fiordmoss, z které se v Madridu stala i producentka.Red Bull Music Academy je unikátní workshop pro muzikanty, producenty, lovce vinylů, zpěváky, MCs, orchestrální skladatele či třeba digitální beatmakery. Bez omezení žánru a profesionality. Mladí lidé se účastní přednášek světových legend, (spolu)práce ve studiích pod vedením zkušených mistrů, nezapomenutelných nočních jamů a živých vystoupení s tou nejlepší atmosférou. Je to o unikátních zážitcích se stejně naladěnými lidmi z různých koutů světa. Hudba může být smysluplnou celoživotní náplní i v Česku. Kreativita je zde jediná měna, hudba, kterou žijeme a za kterou si stojíme.Všechny potřebné informace včetně přihlášky ohledně Red Bull Music Academy najdete na www.redbull.cz/musicacademy

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 17. 3. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. Last call k poslání přihlášky na Red Bull Music Academy. Vychytané.cz. [Online] 17. 3. 2014. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7554. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-Last-call-k-poslani-prihlasky-na-Red-Bull-Music-Academy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 12:12