Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zlínští námořníci chystají dvoudenní Apráles

Na další ročník open-air festivalu nejenom studentských kapel UTB ve Zlíně se mohou návštěvníci těšit na konci dubna a to 29. a 30. dubna 2014. Festival Apráles se bude konat v prostorách parku mezi hostincem Pod Lipou a Nadací Tomáše Bati. Akci pořádá Námořnická Unie a je určena pro širokou veřejnost.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apráles
úterý 29. dubna 2014 12:00
(konec +- úterý 29. dubna 2014 20:00)
Park mezi hostincem Pod Lipou a Nadací Tomáše Bati
Zlín (CZ)
Dvoudenní formát festivalu byl zvolen z důvodu velkého počtu hudebních kapel a formací, které mají zájem na tomto již šestém ročníku vystupovat.

První den se mohou účastníci těšit na vítěznou studentskou kapelu z roku 2011 MANEWR – studenti Fakulty technologické, dále na skupinu tvořenou pedagogy Fakulty aplikované informatiky U5, která bude vystupovat po více než tříleté odmlce. Vrcholem úterního odpoledne bude INE KAFE Revival a zlínská legendární rockbluesová formace ORANGE.

Druhý festivalový den zahájí vítězná studentská kapela z roku 2013 - S.P.O.K.E.N. – tvořená studenty Fakulty aplikované informatiky a poté odstartuje soutěž o prestižní hudební cenu Aprálesu 2014, kdy hlasovat mohou všichni účastníci festivalu. Do letošního klání byly nominovány kapely NO WORRIES – Vysoká škola báňská Ostrava, REDY KRÝGL – absolventi Fakulty aplikované informatiky a HEADMASTER z Fakulty technologické.

Mimo studentskou soutěž se mohou návštěvníci Aprálesu těšit na vystoupení zlínského big bandového tělesa AVION BIG BAND, a také na tóny zlínsko-jamasko-karibské formace REGGAY.

Hlavní hvězdou středečního večera bude bluesová legenda z USA, Chicaga – RENÉ TROSMANN, představil pravé chicagské bluesové scény, který vystupoval jak v South Side klubech, tak i West Side klubech, hrál s kapelami jako Buddy Scott, Byther Smith, Lurrie Bell, Iceman Robinson, Little Mack Simmons, Lorenzo Thompson, Deitra Farr, a další.

Celým dvoudenním festivalem bude návštěvníky provázet moderátor televize NOVA Petr Suchoň.

Pořadatelé slibují silný exotický zážitek v podobě legendárních námořnických soutěží, pečlivě připravených chutných pokrmů a bohatého vedlejšího zábavného programu. Pořadatelé slibují dostatek pravého námořnického pití za skutečně studentské ceny.

Akce je určena pro širokou veřejnost a bude se konat za každého počasí !
Více info na http://www.facebook.com/namornickaunie

Dodal: Dušan Fojtů
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 17. 3. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. Zlínští námořníci chystají dvoudenní Apráles. Vychytané.cz. [Online] 17. 3. 2014. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7552. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zlinsti-namornici-chystaji-dvoudenni-Aprales
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 06:06