Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Reggae dvojkoncert v pražské Lucerně

Rok 2014 je prý o možnosti realizovat své sny a tato akce je toho zářným důkazem.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MORGAN HERITAGE + KABAKA PYRAMID
středa 9. dubna 2014 21:00
(konec +- čtvrtek 10. dubna 2014 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Soutěžilo se o Soutěžíme o 2x2 vstupy na reggae meeting s kapelou Morgan Heritage + Kabaka Pyramid, který se koná dne 9.4.2014 v Lucerna music baru.. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Devátého dubna proběhne v pražském Lucerna Music Baru velký dvojkoncert, který by rozhodně neměl ujít vaší pozornosti. Alespoň pokud nechcete minout jednu z nejlepších světových reggae kapel na její české premiéře! Morgan Heritage je nejen výborný band zpěváků a muzikantů, který má za dvě dekády své existence bezpočet velkých hitů. Zároveň to ale je také rodina jamajského veterána Denroye Morgana, která založila společný projekt v roce 1994 a odstartovala svou kariéru stejného roku na kultovním festivalu Reggae Sunsplash. Peetah, Una, Gramps, Lukes a Mr. Mojo dali dohromady dodnes 9 velkých studiových alb plus dva velké záznamy koncertů a třídílnou kompilaci Morgan Heritage Family and Friends, ke které pozvali neuvěřitelně velkou partu dalších zásadních jmen jamajského reggae. V roce 2008 tahle po celém světě extrémně populární reggae skupina překvapila, že si dává přestávku. Během té doby se jednotliví členové věnovali sólovým projektům. Gramps mezitím natočil dvě vlastní alba, pomohl svému synovi Jemerovi s vlastní kariérou a v neposlední řadě spolupracoval s výbornou americkou soulovou zpěvačkou, která si říká India Arie. I ostatní členové kapely měli mezitím plodné období, přesto přišla velká radost, když začátkem roku 2013 konečně přišla vytoužená zpráva o tom, že se kapela znovu dala dohromady v kompletní sestavě. V létě vydali velké album The Return a vyrazili na velké turné po festivalech, na které na jaře navážou tour po několika vybraných evropských klubech. Pro české publikum to bude první a naprosto jedinečná příležitost vidět a hlavně slyšet Morgan Heritage family naživo!A to jsme vám ještě neřekli, že exkluzivním předskokanem bude mladý jamajský hitmaker Kabaka Pyramid, který bez debat patří mezi největší objevy ostrova posledních několika let. Jeho originální flow a chytré texty bodují prakticky s každým dalším songem, který dosud vydal. Vzpomeňme alespoň pár hitů, jako jsou „The Sound“, „Free from Chains“ a „Feel di vibes“ z jeho debutového EP i další singly „No capitalist“, „Lead the way“, „Wordlwide Love“ nebo třeba „King Kabaka“ jej rychle etablovaly do první ligy mladé jamajské scény. Kabaka je také společně s Jah9, Chronixxem, Micah Shemaiah či Protoje součástí revolučního hnutí Jah Ova Evil, které navzájem podporuje uvědomění mezi mladých na Jamajce. Nejen že společně vystupují a natáčejí písničky, ale navzájem se podporují i na dálku na svých sólových turné. Nenechte si proto ujít jeho pražskou premiéru, protože to je jedinečná příležitost zažít jeden z neaktuálnějších mladých rastafariánských hlasů Jamajky!

Vstupenky jdou do prodeje 30.1.2014 za 500Kč + poplatky prodejce. Pokud chcete vzít i kamarády, vyplatí se vám dorazit osobně na pokladnu klubu, kde ušetříte za poplatky, a navíc tam bude k sehnání i zlatý combo ticket, s kterým se za 750Kč podíváte do Lucerny nejen 9. dubna, ale i na velkou oslavu narozenin Boba Marleyho, která proběhne tamtéž už 13. února za podpory jamajského Omara Perryho, maďarských Budapest Riddim band, slovenských Medial Banana, temperamentní španělské zpěvačky Sista Carmen (United Flavour) a v neposlední řadě dánského Mystic MC.

Dodal: Jaromír Telenský
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 15. 3. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Reggae dvojkoncert v pražské Lucerně. Vychytané.cz. [Online] 15. 3. 2014. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7549. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Reggae-dvojkoncert-v-prazske-Lucerne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 12:29