Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MessenJah představuje novinky

“Bojuj dál” je název debutové desky pražského reggae/dancehall zpěváka jménem MessenJah.
Přidat na Facebook
O hudební produkci se (tradičně) postaralo Coco Jammin Production navazující tak na spolupráci započatou projektem Sklizeň a společně vysílají do světa album se svěžím aktuálním zvukem, vážným poselstvím i odlehčenou „klubovou“ náladou. Nahrávky Napalici a Miluju život, zveřejněné ještě před vydáním desky, následuje dalších jedenáct nevydaných tracků plných pozitivní energie i uvědomělých textů pulzujících na instrumentálech CocoJammin, kvalitou plně srovnatelných se zahraniční reggae/dancehall produkcí roku 2014.

Na české scéně působí MessenJah od roku 2009 a stačil se výrazně uvést ať už na dvou kompilacích produkce CocoJammin „Sklizeň“ (skladby Ganja je lék, Pašíci, Neni mi jedno, Miluju život a Stopaři), nebo nečekaně úspěšnou nahrávkou Ostravo Opavo. Album Bojuj dál otevírá další velkou etapu a hned první videoklip „Balit“, má potvrdit ambice desky. Ta jako jedna z mála nevychází pod OSA, ale pod Creative Commons (CC) licencí, jež umožňuje posluchačům dílo sdílet, upravovat i produkovat veřejně. Album bylo pokřtěno 28. února 2014 v přeplněném pražském klubu Cross.Co tedy od desky očekávat? Už název úvodního tracku napovídá: MessenJah má „Nabito“! Aby toho nebylo málo, MessenJah bezprostředně po releasu CD dává ven nový videoklip. Společně se zpěvačkou Missy M se v písni “Balit” pouští do kontroverzní “huličské” tématiky a fakt, že se na videu podílel pražský Growshop napoví na kterou stranu se MessenJah staví. Točilo se s ostříleným videomakerem Rashidem Garipovem (klipy Loket z vokna, Je mi to fuk a další), takže výsledek bude jistě lahodit jak oku, tak uchu všech fans. Klip je ke shlédnutí od středy 12.3.!Zdroj: MessenJahOfficial
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 14. 3. 2014 14:00
Chovancová, Michaela. 2014. MessenJah představuje novinky. Vychytané.cz. [Online] 14. 3. 2014. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7546. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MessenJah-predstavuje-novinky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 05:12