Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Beef News: Shades Of Gray – Unlock The Rhythm

V naší nové rubrice Beef News Vám budeme pravidelně přinášet absolutní novinky ze světa elektronické hudby, kterou vydává vydavatelství Beef records, které má silné zastoupení právě v České republice. Vydávají na něm ale i světově uznávaní producenti, takže se máte na co těšit. Dnes se podíváme na zoubek Shades Of Gray!
Přidat na Facebook
Australsko-české duo nedávno dokončilo práci na svém druhém albu ‘Unlock The Rhythm’. Nyní jde Unlock The Rhythm fyzicky do světa na desce a CD. Fanoušci digitálu nemusejí zoufat, ale budou si muset ještě par týdnů počkat. Vše samozřejmě vychází skrze label Beef Records.Historie Michala Růžičky (znám také jako dj Schwa) a Nicka Westa je poměrně rozsáhlá. Jejich přátelství začalo v roce 2005 v Austrálii, zanedlouho začali s projektem Shades Of Gray a je rok 2014 a na světě je již jejich druhé album. To přichází tři roky po jejich debutové placce Soul Machine (které bylo mimochodem v 50 nejlepších albech podle DJ Magu pro rok 2011!).Album ‚Unlock The Rhythm‘ vzniklo celé na cestách. Část nápadů dali kluci dohromady na tour v Evropě v roce 2012 a druhá část alba vznikla na tour po Austrálii začátkem roku 2013. Album bylo poté dokončováno v Praze v nahrávacím studiu ORM. Díky tomu album skvěle vystihuje život na cestách a je inspirované mnoha parties a festivaly po Evropě a Austrálii.
Na Unlock The Rhythm najdeme pro Shades Of Gray typický pohodový styl, který se pohybuje mezi housem, technem, elektrem a minimalem. K celkem dvanácti trackům dostaneme i jeden bonusový - Tonight Is The Night (Smash TV Remix). Všechny si můžete poslechnout již nyní na soundcloudu. K dispozici je album již na CD popř. album sampler na vinylu, kde najdeme A Night At the Spice Cellar, Disappear With You a remixy od Kuby Sojky a Mica Millse. Digitálně bude Unlock The Rhythm k dispozici od 7. dubna.CD: http://www.juno.co.uk/products/shades-of-gray-unlock-the-rhythm/523866-01/
Vinyl: www.decks.de/t/shades_of_gray-unlock_the_rhythm/c2s-4e

www.beefrecords.net
www.shadesofgraymusic.net

Dodal: Michal Růžička
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 14. 3. 2014 12:00
Chovancová, Michaela. 2014. Beef News: Shades Of Gray – Unlock The Rhythm. Vychytané.cz. [Online] 14. 3. 2014. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7544. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beef-News:-Shades-Of-Gray-–-Unlock-The-Rhythm
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 17:11