Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

TOP GEAR LIVE v pražské O2 areně už v červnu

Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May a Stig přijíždějí se svou show poprvé do Prahy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
TOP GEAR LIVE
sobota 28. června 2014 15:00
(konec +- sobota 28. června 2014 18:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
“Z vaší oblíbené televizní motoristické show jsme vytvořili nejvelkolepější motoristické představení ve vesmíru. Vybereme z Top Gear to nejlepší a ambiciózně se to pokusíme oživit v naší akční aréně. Jsem si jistý, že to bude fungovat skvěle!” - Jeremy Clarkson

Fanoušci mohou očekávat velkolepé představení, které mezi automobilovými show v arénách nemá obdoby. Kaskadérské kousky, u kterých si budete napětím okusovat nehty, vzrušující scény plné pádů a hořících aut, upravené vozy a samozřejmě neuctivý humor, to jsou všechno typické vlastnosti Top Gear. Rowland French, výkonný producent Top Gear Live, říká: „ Náš tým světových inženýrů a technických designérů spojil své síly, aby vytvořil neuvěřitelné vozy, které, jak si umíte představit, mají k běžnému a povolenému silničnímu provozu hodně daleko! Jedná se o vpravdě průkopnickou techniku, kterou budou diváci v Čechách sledovat se zatajeným dechem.

Top Gear Live 2014 s neskutečnými auty a řadou vzrušujících scén slibuje fanouškům této oblíbené show, kterou po celém světě shlédlo více než 1,8 milionu diváků, fascinující zážitek.

www.topgearlive.cz
www.topgearlive.com/czech-republic
www.facebook.com/topgearlive
www.livenation.cz

O Top Gear Live
Top Gear Live je joint venture společností BBC Worldwide a Brand Events UK. Toto živé automobilové představení kombinuje dramatičnost filmu a divadla se vzrušením z kaskadérských kousků a speciálních efektů. V Praze budou show uvádět Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond. Tato představení po celém světě doposud vidělo více než 1,8 milionu návštěvníků. Pro více informací navštivte www.topgearlive.com.

Dodal: Petr Novák
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 13. 3. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. TOP GEAR LIVE v pražské O2 areně už v červnu. Vychytané.cz. [Online] 13. 3. 2014. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7531. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/TOP-GEAR-LIVE-v-prazske-O2-arene-uz-v-cervnu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 11:05