Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na radiu City zazpívá v CITY LIVE živě Sporty Spice MEL C

Pražské radio City vysílá pravidelně živě odehrané akustické koncerty s nejlepšími českými i zahraničními muzikanty. Pořad CITY LIVE, který můžete slyšet každý měsíc v odpoledním vysílání Petra Slívy, bude mít v sobotu 22. března další významnou zahraniční návštěvu. Mini-koncertu se zúčastní také 10 vybraných posluchačů radia City, kteří si můžou neobvyklý zážitek užít opravdu zblízka.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Mel C a Peter Aristone live na rádiu City 93,7 FM
sobota 22. března 2014 15:00
(konec +- sobota 22. března 2014 17:00)
Rádio City
(CZ)
Mini-koncertu se zúčastní také 10 vybraných posluchačů radia City, kteří si můžou neobvyklý zážitek užít opravdu zblízka.

Další velkolepé zahraniční CITY LIVE uslyšíte v sobotu 11. března od 15:00, kdy přijde do studia radia City zahrát živě slavná MEL C, zpěvačka kultovní britské dívčí skupiny SPICE GIRLS, s ní dorazí také velký objev slovenské hudební scény PETER ARISTONE. V absolutní české LIVE premiéře tak zazní společný duet MEL C a PETERA ARISTONA - COOL AS YOU, další novinky z Peterova alba „19 Days In Tetbury“. Čeká vás i nevšední rozhovor, a svou otázku mohou světové hvězdě položit osobně i návštěvníci ve studiu. Radio City totiž na tuto hudební událost rozdává místenky deseti svým posluchačům.

)

„Máminy buchty jsou nejlepší a držet se doma v teple taky není k zahození, ale vždycky přijde doba, kdy je čas vyrazit do světa a stát se "světovým". Paty z domu jsme vytáhli už v prosinci, kdy jsme odvysílali CITY LIVE s belgickým zpěvákem Milowem (ve skutečnosti ty paty z domu musel vytáhnout on), teď pořad CITY LIVE postoupí do dalšího levelu. Má nejoblíbenější členka Spice Girls, Mel C, natočila duet se slovenským zpěvákem Peterem Aristonem! Už to je událost, ale oni ho navíc přijedou zazpívat naživo do CITY LIVE, no nemějte potom nos nahoru. Moc se na ně těším a už z toho nespím“, říká Petr Slíva, průvodce pořadu CITY LIVE na radiu City.

)

MEL C (částečný zdroj: cs.wikipedia.org)
Melanie Jayne Chisholm (* 12. ledna 1974, Whiston) je anglická zpěvačka, skladatelka a podnikatelka, světově známá z působení v dívčí skupině Spice Girls, kde měla přezdívku Sporty Spice. Během své sólové hudební kariéry používá přezdívku Melanie C. Dosud vyprodukovala čtyři studiová alba. Byla nominována na BRIT a ECHO Awards, koncem roku 2000 pak figurovala na prvním místě hitparády Billboard Dance Chart ve Spojených státech. Je dosud nejúspěšnější britskou spoluautorkou největšího počtu singlů, které se umístily na prvním místě ve Spojeném království. V celkovém pořadí včetně mužských autorů je pak na třetí pozici za Lennonem a McCartneym.

Studiová alba:
1999 – Northern Star
2003 – Reason
2005 – Beautiful Intentions
2007 – This Time
2011 – The Sea
2012 – Stages

PETER ARISTONE (zdroj: iDnes.cz)
Ambicí prorazit ve světě se netají spousta českých a slovenských hudebníků. Někteří kvůli tomu odjeli točit desky do Londýna nebo jinam, ale málokdo se zatím dostal tak daleko jako třiatřicetiletý zpěvák ­skladatel, který si říká Peter Aristone. Tomu totiž na desce, jež vyjde během jara, zpívá Mel C ze Spice Girls a James Dean Bradfield z ­Manic Street Preachers, který k tomu hraje i na kytaru.

"Rozpadla se mi kapela Popcorn Drama, já pořád psal písničky a pak můj manažer najednou říká: Pojďme to udělat ve velkém," vzpomíná Aristone na začátek příběhu desky 19 Days in Tetbury. Rozhodili sítě do zahraničí a na nabídku se ozvali tři producenti. "Všechno to byla skvělá jména, ale nejvíc mne zaujal Greg Haver," vzpomíná Aristone, jak se dal dohromady s člověkem, který se proslavil zejména spoluprací na slavných deskách Manic Street Preachers. Slovo dalo slovo a slovenský muzikant se vydal do vesničky Tetbury, která leží asi padesát mil od Londýna. Tam už ve studiu čekal celý tým muzikantů, který byl na nahrávání připraven.

Dodal: Michal Krčmář
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 12. 3. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Na radiu City zazpívá v CITY LIVE živě Sporty Spice MEL C. Vychytané.cz. [Online] 12. 3. 2014. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7529. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-radiu-City-zazpiva-v-CITY-LIVE-zive-Sporty-Spice-MEL-C
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 23:19