Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zrození restaurant klubu Orion

Datum narození: 5.3.2014 v 19:30, místo narození: Řehořova 30, Praha 3, Žižkov. Tak jako se husité roku 1420 pustili srdnatě do boje s křižáky na nedalekém Vítkově, tak i majitelé tohoto kulturního miminka vstoupili první středu v březnu do bitvy o bytí a nebytí na poli služeb v oblasti gastronomie a zábavy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Party
středa 5. března 2014 21:00
(konec +- čtvrtek 6. března 2014 04:00)
Restaurant Club ORION
Praha (CZ)
Pokud se vydáte do tohoto nového podniku, budete si nejprve muset proklestit cestu houštím stolů a večeřících hostů restaurace v přízemí. Když tento úkol zvládnete, ocitnete se na začátku schodiště vedoucího do útrob klubu Orion. Člověk, který by očekával typický žižkovský “pajzl“, kterých se to v této bývalé dělnické čtvrti jenom hemží, jistě bude překvapen útulností hlavního prostoru, kterou má na svědomí zejména kombinace všudypřítomného dřeva a cihelných kleneb. Všechno zde voní novotou a člověk by se cítil blbě, kdyby si pod pivo nevzal tácek a udělal na stole s ještě pomyslnou visačkou z obchodu nevzhledné kolečko. Podnik disponuje jedním salonkem, vhodným pro soukromé oslavy, firemní pitky, a hlavní místností s barem, kde vám milá obsluha nabídne standardní nabídku nápojů za velmi dobrý peníz, a improvizovaným prostorem pro koncerty. Je to tak. Daleko více než v hudebním klubu si návštěvník musí připadat jako v přívětivé, nicméně celkem běžné restauraci. Jakýkoli hudební klub by měl být založen na pevných základech jako je zejména: kvalitní hudební ozvučení a (pro mě osobně) přítomnost pódia. Hranice, která odděluje nás posluchače, amatéry, neználky, od těch “hvězd“ nad námi na pódiu. Bohužel ani jeden z těchto pilířů není v tomto případě splněn, a tak celá koncepce hudebního klubu pro mě vzala brzy za své. To mimo jiné potvrdili i kluci z Evelynne. Partička, která si našla mezírku v koncertní šňůře s kapelou Mandrage, se společně s Bárou Zemanovou a jejím bandem postarala o hlavní chod večera.

Myslím si, že úspěch tohoto baru vede spíše přes firemní akce, rauty a koncerty spíše folkového typu - kytara a zpěv, jazzík, akustické jam sessions. Daleko lépe to zapadne do jinak velmi příjemného prostoru a doplní jeho romantickou povahu. Každopádně obdivuju odvahu a vervu, se kterou se majitelé Orionu do podnikání pustili, a nezbývá nic jiného, než jim popřát plno povedených akcí, spokojených štamgastů i muzikantů, kteří se budou rádi do klubu vracet.

Autor: MarKorb / Vychytane.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 9. 3. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Zrození restaurant klubu Orion. Vychytané.cz. [Online] 9. 3. 2014. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7517. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zrozeni-restaurant-klubu-Orion
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 12:14