Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ze zpěváka Against Me! se stala zpěvačka

Do Prahy přijedou s albem Transgender Dysphoria Blues
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Against Me!
úterý 3. června 2014 21:00
(konec +- středa 4. června 2014 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Abychom použili název jedné jejich starší písničky - Against Me! je kapela, která se chechtá nebezpečí a překračuje všechna pravidla.

Za mikrofonem stojí Laura Jane Grace a jejich nejnovější album Transgender Dysphoria Blues vyšlo v lednu 2014. Název jejich šesté desky vám nabízí rozhodné přikývnutí zprávě, která šokovala všechny fanoušky a otřásla rockovým světem - Grace je transgenderovou bytostí. Z muže se stala žena.

Původním jménem Tom Gabel - Laura se představila jako žena v květnu roku 2012.
Na albu Transgender Dysphoria Blues je Grace poprvé v historii kapely ženou,ale výrazné změny v tradičním soundu kapely nečekejte.Historie Against Me! začala anarchistickým sólovým vystoupením v Gainesville na Floridě v roce 1997. Časem se stali čtyřčlennou kapelou a později přibrali ještě kytaristu Jamese Bowmana a stali se významnou kapelou na punkové scéně.

V jejich energické hudbě lze zaslechnout folk a dokonce i dřevní country a jejich první tři indie alba - první z roku 2002 Against Me! is Reinventing Axl Rose, druhé z roku 2003 As The Eternal Cowboy a třetí z roku 2005 Searching For A Former Clarity kapele získala zástupy oddaných fanoušků.

V roce 2007 vydávají u velkého labelu desku New Wave, kterou produkoval Butch Vig (Nirvana, Garbage, Green Day). Časopis SPIN ji nazval “Album of the Year” a kapela předskakovala o rok později Foo Fighters.

Po vydání dalšího alba White Crosses se kapela rozchází s labelem Sire. V té době se Grace rozhoduje uskutečnit a oznámit svůj přerod v ženu.

Na Transgender Dysphoria Blues je deset písniček - jsou o strachu a úzkosti, ale i o bitvě a vzdoru. Našlapané album si vysloužilo nadšené recenze.

S Grace a Bowmanem se na albu objevili zcela noví hudebníci. Na basovou kytaru si zahrál Fat Mike z NOFX (je i majitelem Motor Studios)ve skladbách “FUCKMYLIFE666” a “Unconditional Love,” zatímco Laura Jane hrála v osmi zbývajících skladbách.

Stálým basákem kapely se později stal Inge Johannson (původně ze švédských International Noise Conspiracy). Na bicí hraje Atom Willard, který kdysi hrál s Rocket From the Crypt a později si zabubnoval s Offspring, Angels & Airwaves a Social Distortion.Against Me! se do Prahy vrací již po několikáté. Letos vstoupí na podium Lucerna Music Baru v úterý 3.června. Vstupenky budou k zakoupení od 7.března 2014 za 330,- Kč + poplatky v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream nebo na webu www.musicbar.cz V pokladně LMB bez poplatku. V den koncertu na místě pak za 450,- Kč.

Více info na:
www.againstme.net
www.facebook.com/againstme
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 6. 3. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. Ze zpěváka Against Me! se stala zpěvačka. Vychytané.cz. [Online] 6. 3. 2014. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7515. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ze-zpevaka-Against-Me!-se-stala-zpevacka
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 00:23