Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podzimní KAMIKAZE FREE FLY – BLACK&WHITE Party

Je po prázdninách i létu a zase tu je nejlepší house mejdan zlínska Free Fly ve čtvrtek 27.9. v klubu Music Land Zlín! Tentokrát Podzimní Black&White mejdan, takže je nutné si obléct černé nebo bílé triko, aby jste ladili k dekoracím a získali výhodný vstup!
Přidat na Facebook
Jak jste zajisté pochopili, tentokráte to bude černo-bílé řádění s dji a djkami! Jsou to barvy rozdílné, stejně jako rozdíly mezi holkami a kluky. Samozřejmostí budou dekorace, sexy tanečnice, akční drinky za srandovní ceny, speciální focením pro odvážné, speciální systémem vstupného, spousta Free svůdných sexy holek a celou noc rytmy klubové house muziky od vocal housu až po electro house!

27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" codebase="http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" width="468" height="60" id="freefly-b&w2007-hi" align="middle">

Hlavním hostem tohoto dílu je angličan Chris Sadler, který je již domestikovaný u nás a není třeba ho velmi představovat. Do Zlína i na Free Fly se vrací po více jak roce, a jak sám řekl „nebudu vás šetřit“!

Zástupkyněmi něžného pohlaví a nutno říci, že krásnými jsou Djka Kattka ze Slovenska, která se předvede svojí pumpující veselou hudbu plnou vokálů a Djka E-Lite z Prahy, kterou jsme zajistili pro vás v jejím zahraničním cestování a přijede vám dokázat, že nezůstanete jen tak stát, když spustí svoje hraní! Nebude chybět ani rezidentní rozhýbávač akce Dj Marcus Cooper se svým „perfect balance“ electro-progresivním zvukem, který představuje na mnoha akcích po Česku a Slovensku!

Nevynecháme ani dalšího residenta akce, populárního zlíňáka Dje Kossi v jehož podání se můžete těšit na známé housové pecky! O vzlet celého mejdanu se postará a uvede vaše těla do pohybu také již osvědčený zlínský majkl DJ!

Černo-Bílý mejdan! Celá party bude hozená těchto barev!
Takže chystejte na oblečení trika v černé nebo bílé barvě a budete moci ušetřit na vstupném !!!

Tentokrát nebude také chybět speciální fotozóna! Nejvíce „Crazy“ odvážné fotky budou vyhodnoceny na partnerském webu Vychytane.info a vítěz získá karton plechovek Kamikaze drinku!

Sledujte podrobnosti o dalších chystaných specialitách a djs a taky se můžete registrovat do
„Klubu Volného Lítání“ na speciálním webu k akci www.freefly.zlin.cz

Vstupné:
do 23h v černém nebo bílém triku - holky FREE / kluci 60,-
po 23h v černém nebo bílém triku - holky 60,- / kluci 80,-
Ostatní 99,-
Prvních 100 platících příchozích = CD Mix Free Fly

Registruj se, sleduj podrobnosti na www.freefly.zlin.cz a získej další Free výhody v podobě CD mixu, dárečků, VIP a zvýhodněných vstupů na další mejdany!!!

Dress Code: Obleč si černé nebo bílé triko !

Djs:
Chris Sadler (Roxy/Praha)
Djane Kattka (SK/Bratislava)
Djane E-Lite (CZ/Praha)
Marcus Cooper (Duplex/Studio54/Zlín)
Kossi (Zlín)
Majkl (Zlín)

Čtvrtek 27.09.07 od 21:00 v Music Landu Zlín!

Zdroj: Free Fly Team
majkl
(Michal Gaja)
pondělí 17. 9. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Podzimní KAMIKAZE FREE FLY – BLACK&WHITE Party. Vychytané.cz. [Online] 17. 9. 2007. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=751. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podzimni-KAMIKAZE-FREE-FLY-–-BLACK&WHITE-Party
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 00:56