Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Showtek zamíří k Máchovu jezeru

Po loňském vystoupení bratrů Dimitri Vegas & Like Mike by se nyní dalo s nadsázkou říci, že festival Finlandia Mácháč se stává pro některé umělce tak trochu rodinným podnikem.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Finlandia MÁCHÁČ
pátek 22. srpna 2014 18:00
(konec +- sobota 23. srpna 2014 06:00)
Máchovo Jezero - Pláž Klůček
Doksy (CZ)
Pláž Klůček u Máchova jezera si totiž letos vezme do parády další bratrská dvojice - Sjoerd a Wouter Janssenovi, které zná hudební svět pod jménem SHOWTEK.Vystoupení těchto dvou bouřliváků ocení nejen příznivci jejich aktuálního zvuku, ale určitě také ti, kteří si pamatují jejich neméně slavnou éru, kdy vládli největším hardstylovým festivalům. Showtek sami tvrdí, že své hudební kořeny nikdy neopustili, naopak vše zúročili v současné tvorbě a berou to jako přirozený vývoj. Hity jako Booyah, Cannonball, We Like To Party, Hell Yeah, Slow Down nebo Get Loose patří k zásadním surovinám kvalitních setů většiny světových DJů. Kromě své vlastní produkce stojí i za několika dalšími projekty, pod kterými byste jejich jméno jen tak na první pohled nenašli. Například není už žádným tajemstvím, že průběžná čtyřletá spolupráce s Tiëstem, o které se dlouhou dobu moc nevědělo, byla inspirací pro několik skvělých tracků.

"U Showtek jsme si byli hned jisti, že se na Mácháč hodí. Jsou to showmani, kteří dokážou výborně komunikovat s publikem a navíc jejich hudba nezní stejně, jak je teď bohužel trochu v Holandsku v módě. Aktuálně prožívají velký vzestup a chrlí jeden skvělý track za druhým. Z našeho pohledu tedy ideální doba, abychom je zařadili mezi hlavní hvězdy letošního ročníku," tvrdí pořadatel festivalu Zdeněk Gabriel.Vstupenky na festival zakoupíte v síti Ticketpro. Do prodeje byly uvolněny také vstupenky kategorie GOLD ALL INCLUSIVE, které zahrnují dvoudenní neomezenou konzumaci všech nápojů a přístup na GOLD terasy.

www.festival-machac.cz
www.facebook.com/festival.machac
www.twitter.com/festivalmachac
http://vimeo.com/festivalmachac

Dodal: Petr Tajčman
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 5. 3. 2014 17:30
Chovancová, Michaela. 2014. Showtek zamíří k Máchovu jezeru . Vychytané.cz. [Online] 5. 3. 2014. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7505. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Showtek-zamiri-k-Machovu-jezeru--
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 00:25