Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

PAROV STELAR BAND - praktické informace

Takhle to bude vypadat 14.3 2014 na BVV.:)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
The Parov Stelar Band LIVE
pátek 14. března 2014 20:00
(konec +- sobota 15. března 2014 03:00)
Pavilon G1, BVV
Brno (CZ)
PLÁN AKCE

Stáhněte si kompletní mapu pavilonu G1 Přízemí http://www.praan.cz/prizemi.jpg VIP (1. patro) http://www.praan.cz/vippatro.jpg

PRODEJ VSTUPENEK NA MÍSTĚ

V případě vrácení rezervací v předprodejních sítí Ticketpro a Ticketportal, budou na místě vstupenky za 890 CZK v maximálním počtu 150 ks. Doporučujeme zakoupit vstupenky v předprodeji a vyzvednout si rezervace.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

termín akce: 14.3.2014

začátek vpouštění do pavilonu G1 ve 20:00

konec akce v 04:00

VSTUP NA BVV (BRNĚNSKÉ VELETRHY)

Hlavním vstupem do areálu BVV - 49°11'18.08"N; 16°35'8.26"E Mapa : http://www.bvv.cz/_sys_/FileStorage/download/1/914/bvv_map_cz.pdfPARKOVÁNÍ

Je možné před areálem BVV

VSTUP DO PAVILONU G1

Vstupenky STANDARD

Hlavní vstup do pavilonu G1 bude rozdělen na několik koridorů, přičemž každý Vás přivede k turniketům, které zkontrolují pravost vstupenky.

Vstupenky VIP

Z boční strany pavilonu G1 bude připraven VIP vstup, který bude rozdělen na 2 koridory. U vchodu bude pro VIP návštěvníky nachystána VIP šatna.

Vstupenky VIP GOLD / PARTNERS

Soukromý vchod pro majitelé VIP GOLD vstupenek najdete u vchodu VIP.

Se vstupenkami není možné opakovaně opouštět a zpětně navštěvovat pavilon G1. Pro pobyt na čerstvém vzduchu či kouření doporučujeme navštívit “zimní zahradu” (zaznačeno v mapce), kde budou také občerstvovací stánky.

ŠATNY

Velkokapacitní šatny budou umístěny přímo naproti hlavního pódia. Šatny jsou nachystané pro dvojnásobný počet návštěvníků než očekáváme a otevřeny budou od začátku až do konce akce.

BEZPEČNOST AKCE

O bezpečnost a hladký průběh se bude starat více než 80 prověřených a proškolených osob. Tento personál jako „pořadatelská služba“ je tu pro vás. Zeptejte se proto jeho členů na vše, co chcete k akci vědět. Na akci bude také záchranná služba a profesionální zdravotníci. Prosíme o prostudování plánku akce, ať můžete snadno najít vše, co je pro vás nachystáno. Je to vaše noc a my chceme, abyste si ji užili na maximum.WC A HYGIENA

Toalety najdete v přízemní chodbě spojující pavilony G1 a G2. Prosíme udržujte čistotu a pořádek, ať si můžeme všichni užít akci ku všeobecné spokojenosti. Děkujeme.

NA AKCI JE ZAKÁZÁNO

Do pavilonu G1 je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé i měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat návštěvníky akce. V případě jakýchkoliv komplikací má náš bezpečnostní tým poslední slovo. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány. Vstup zvířatům je zakázán.

BARY & OBČERSTVENÍ

V přízemní části pavionu G1 bude celkem 5 zásobených barů o celkové délce 110m, další 2 bary najdete na galerii VIP,které jsou umístěny s dobrým výhledem na pódium. Součástí akce jsou samozřejmě stánky s jídlem, party doplňky, oficiální stánek Parov Stelar Band a různé aktivity našich partnerů jako sedačkové lounge zóny, fotostěna či aktivní zóna s LCD.

PROPAGACE JINÝCH AKCÍ

Jakákoliv reklama je zakázána. Návštěvníci nemají oprávnění distribuovat letáky, plakáty či jiné propagační materiály během akce v prostorách pavilonu a na parkovišti. Pokud chcete zviditelnit nějakou z vašich akcí, kontaktujte nás.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se, že si tento výjímečný večer společně užijeme!

Dodala: Nina Fialová
Adel
(Adéla Pšenčíková)
úterý 4. 3. 2014 12:00
Pšenčíková, Adéla . 2014. PAROV STELAR BAND - praktické informace. Vychytané.cz. [Online] 4. 3. 2014. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7495. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/PAROV-STELAR-BAND---prakticke-informace
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.115s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 18:15