Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nový taneční pořad na rádiu Kiss Publikum!

Od pátku 7.září 2007 startuje na frekvencích rádia s novým pořadem o taneční hudbě s názvem Clublife. Každý pátek od 20:00 hodin až do půlnoci si můžete poslechnout nejen novinky o taneční hudbě, sety známých DJs, ale i nováčků, kterým se dala šance ukázat, co v nich je..
Přidat na Facebook
Program dnešního Kiss Publikum Clublife (07.09.07) je opravdu nabitý! Hned na začátku to bude malé ohlédnutí za festivalem Trknobraní, který se konal v srpnu ve Vizovicích. Zde jsme natáčeli rozhovor s DJane K.Sandra a DJ Michael C. , povídat si budeme i s Martinem Kučerou z United Music o show s Paul Van Dyk 14. září v Praze a představíme jeho nový EXKLUZIVNÍ set. Chybět nebude ani Strýček Mára, který každý týden představí jeden hudební špek velmi veselou a odlehčenou formou.

U mikrofonu bude i rnb zpěvák a producent Tom Malar, který si léto užíval v New Yorku, s kým se potkal v baru a především co ho čeká v nejbližší době v USA - rozhodl se pro zásadní životní krok, ale víc prozradit nemůžeme :)Hlavním hostem pořadu bude DJ Orbith se kterým jsme si povídali na konci léta o jeho práci i rodině a myslím, že se dozvíte spoustu zajímavých věcí ze života této electro ikony a poslechnete si jeho aktuální desky.
Přirozeně vás čeká partylist akcí a pohled na novinky v celém spektru elektronické muziky na celém světě ve spolupráci s www.techno.cz. Vyhrát si můžete vstupenky na show Paul Van Dyk a CD s taneční hudbou.


Zdroj: TZ Petr Kopčil, www.clublife.cz
majkl
(Michal Gaja)
pátek 7. 9. 2007 11:00
Gaja, Michal. 2007. Nový taneční pořad na rádiu Kiss Publikum!. Vychytané.cz. [Online] 7. 9. 2007. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=749. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novy-tanecni-porad-na-radiu-Kiss-Publikum!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 07:41