Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Elektronické duo GOLDFISH vystoupí v Praze a Brně

Žánroví kouzelníci GOLDFISH z Kapského Města se chystají navštívit ČR, a to hned dvakrát. Novinky z aktuálního alba Three Second Memory zazní 24.4. v pražském klubu Roxy a o den později také v Brně v nově otevřeném klubu Sono.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Goldfish
pátek 25. dubna 2014 21:00
(konec +- sobota 26. dubna 2014 04:00)
Sono Music Club
Brno (CZ)
GOLDFISH vpluli do proudu elektronické hudby v roce 2005. Kombinace tanečních groovy beatů s prvky elektro jazzu a živých nástrojů (flétna, basa, saxofon, klarinet, kytara..) znamenalo nejen originalitu na poli taneční hudby, ale také úspěch, který fanouškům oplatili hned několika dalšími alby. To vše pod jemnou taktovkou vlivů africké hudby, která je sama o sobě na rytmiku velmi bohatá. Ač by se zdála tato kombinace opravdu zvláštní a na dvoučlenný projekt velmi komplikovaná, funguje to. A funguje to dokonale a hudebně velmi kompaktně.Dominic Peters a David Poole si vytvořili vlastní zvuk, kterým prorazili na pódia mnoha velkých festivalů světa (Ultra Music Festival, Glastonbury, Earthdance...). V roce 2009 se stali rezidenty klubu Pacha na Ibize a jejich multi-instrumentální nadšení jste mohli slyšet po boku umělců a projektů jako např. Basement Jaxx, Will.I.Am, Erick Morillo, Faithless nebo Paul Oakenfold.Rok 2013 proběhlo mnoho změn a pro GOLDFISH byl další hybnou vlnou směrem k publiku po celém světě. S novým albem přišla ihned další vyprodaná vystoupení a GOLDFISH se zaplnil kalendář téměř na rok dopředu.
Jejich pojetí live show, kdy jsou schopni průběžně kombinovat až deset hudebních nástrojů, je opravdu obdivuhodné. Sami se o tom můžete přesvědčit v dubnu v rámci jejich „dvojáku“.Předprodej v síti Ticketpro za 350 Kč, na místě v den akce 490 Kč.

“That was fantastic!” - Pete Tong

“Make no mistake, these boys are gonna to be BIG! The two multi-instrumentalists captivate the crowd, and have the UK contingent scratching their heads and saying to each other ‘we’ve got to get these boys over to Europe…’ Essential.” – Toolroom Records

http://www.facebook.com/GOLDFISHLIVE
http://www.goldfishlive.com
http://soundcloud.com/goldfishlive

Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 3. 3. 2014 19:00
Chovancová, Michaela. 2014. Elektronické duo GOLDFISH vystoupí v Praze a Brně. Vychytané.cz. [Online] 3. 3. 2014. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7487. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Elektronicke-duo-GOLDFISH-vystoupi-v-Praze-a-Brne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.131s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 21:59