Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Událost letošního jara!

Do Prahy přijede Thomas Enger představit svojí třetí knihu v češtině s názvem Instinkt dravce.
Přidat na Facebook
Světově uznávaný čtyřicetiletý norský spisovatel Thomas Enger dorazí na konci dubna do Prahy. Stane se tak u příležitosti vydání jeho třetí knihy v češtině s názvem Instinkt dravce. Předchozí dvě knihy (Kamenný déšť a Fantomová bolest) si podmanily nejen čtenáře u nás, ale i po celém světě. Vyšly již v 18 zemích. Každá jeho kniha je obrovskou událostí a nejinak tomu bude i nyní.

Hned poté, co vyšla jeho prvotina z volně navazující pětidílné série o novináři Henningu Juulovi rozplétajícím spolu s policií zapeklité kriminální příběhy, dostal Thomas Enger nabídku od produkční společnosti na zfilmování všech jím naplánovaným knih. A to včetně těch, které ještě nenapsal.

Práva na jeho knihy byly prodány již do 23 zemí, mj. do USA, Japonska, Francie, Německa či Velké Británie. Autorovy mimořádné vypravěčské schopnosti ocenila také kritika, která ho označila za jednoho z nejtalentovanějších norských autorů posledních let. „Enger je jedním z nejpozoruhodnějších a nejmimořádnějších talentů v této oblasti,“ charakterizuje Engera Independent.

Možnost setkat se s autorem severské krimi světových kvalit budete mít i vy! Během autogramiády naplánované příznačně na Světový den knihy 23. dubna v 17:00 do Paláce knih Luxor na Václavském náměstí v Praze 1.

Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 25. 2. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Událost letošního jara! . Vychytané.cz. [Online] 25. 2. 2014. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7465. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Udalost-letosniho-jara!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 17:53