Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

RfP přináší opožděný valentýnský dárek

Vážení přátelé, zejména pak dívky a ženy! Jako opožděný dárek k Valentýnovi a jako předzvěst hodně hutné a početné várky kapel, kterou zveřejníme po víkendu, přijměte jednoho sličného, talantovaného a opěvovaného zpěváka a klavíristu - Toma Odella!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock for People 2014
čtvrtek 3. července 2014 21:00
(konec +- pátek 4. července 2014 04:00)
Letiště Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)
Při podzimním koncertě tohohle blonďatého sympaťáka z Anglie praskal pražský Lucerna Music Bar ve švech. A pořadatelé litovali, že nemají k dispozici vedlejší Velký sál.

Loňskou cenu kritiků na Brit Awards a famózní úspěch živých koncertů i debutového alba Long Way Down u vydavatelství Columbia (1. příčka v UK a na Novém Zélandu) následují letos již nominace nejvyššího kalibru v kategoriích British Breakthrough Act (objev roku) a British Male Solo Artist (zpěvák roku).

Narodil se v Británii, žil na Novém Zélandu, prošel tvrdou školou klubových "open mic" scén, kde často dle svých slov bojoval "...se špatnými piány, zapomětlivými pořadateli i partičkami rozjetých týpků, bavících se tím, že mi brali mikrofon..." Po čase se vrátil do rodného Chichesteru, dojížděl pravidelně hrát do Londýna a rozvěšoval inzeráty v hudebních školách. Po přesídlení do Londýna se stal na čas členem kapely Tom and the Tides. Záhy se ale rozhodl pro sólovou dráhu, "... aby se nemusel spoléhat na ostatní".To se projevilo jako dobrý šťastný krok a záhy nastal v Odellově hudební kariéře zlom - na jednom z koncertů pro 20 lidí byl i přítel Lilly Cooperové, která se na jeho popud přišla podívat na další koncert. Ano, tušíte správně, Lilly Cooperová je více známá jako Lilly Allen. I ona odlehla Tomově šarmu a nabídla mu prostor u svého labelu In the Name Of, spadajícím pod Columbii...a už to jelo!

Odellův první singl Another Love má nyní na YouTube skoro 20 milionů views – nutno podotknout, že k vidění je tento klip od listopadu 2012, stačil mu k tomu tedy pouhý rok a čtvrt…

I když rád čte a jeho inspirací je třeba Ernest Hemingway, nemá teď na knihy příliš čas. A už vůbec ho nebude mít v létě, kdy se chystá na světové festivaly jako je kalifornská Coachella nebo Rock for People, kam přijede tenhle usměvavý blonďák v košili lámat dívčí srdce.

www.youtube.com/TomOdellOfficial
www.tomodell.com
www.facebook.com/TomOdellmusic
www.youtube.com/TomOdellVEVO
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 22. 2. 2014 18:00
Chovancová, Michaela. 2014. RfP přináší opožděný valentýnský dárek. Vychytané.cz. [Online] 22. 2. 2014. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7464. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/RfP-prinasi-opozdeny-valentynsky-darek
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 18:45