Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Karl Lagerfeld miluje hudbu Rufuse Wainwrighta..

... ale jeho módní kreace ne!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
The Best of Rufus Wainwright
úterý 25. března 2014 20:00
(konec +- středa 26. března 2014 00:00)
Divadlo Hybernia
Praha (CZ)
Excentrický hudební génius Rufus Wainwright není na první pohled typickou módní ikonou. Autor populárních hitů, dvou oper i hudby k několika filmům má však k módě blíž než si myslíte – aby ne, když se neustále pohybuje ve společnosti superhvězd jako Elton John nebo Karl Lagerfeld. Jaký je jeho vztah k módě?

„Osobně si myslím, že vypadám dobře ve většině modelů. Hodně riskuji, ale nebojím se, že bych vypadal jako hlupák“, usmívá se sympatický klavírista, zpěvák a skladatel. O vztahu mezi módou a hudbou tvrdí, že je mocný a nelze oddělit, a v používání extravagantních módních prvků na jevišti se přímo vyžívá.Zpěvák, jež je v současnosti nejúspěšnějším pokračovatelem slavného rodu Wainwrightů, si potrpí na obleky v křiklavých barvách a osobité šály v roztodivných vzorech. Velmi rád také ukazuje masitý stříbrný prsten, který mu dal Elton John poté, co vyšel z protidrogové léčebny. Slavný skladatel totiž neměl vůbec lehké dospívání - ve 14 letech byl znásilněn, tragédii utápěl v alkoholu a drogách, ale od té doby, co žije s německým producentem Jornem Weisbrodtem se zdá, že je zase všechno v naprostém pořádku. V roce 2013 se mu dokonce narodila holčička, kterou má s dcerou Leonarda Cohena!

Se smíchem vypráví historku o Karlu Lagerfeldovi, kterého se v jednom interview ptali na jeho největší oblíbence. Lagerfeld se nejprve zamyslel a potom vyhrkl: „Zbožňuji hudbu Rufuse Wainwrighta, má ale ten nejpříšernější vkus na světě!“ Excentrický skladatel si však z tohoto tvrzení nic nedělá, naopak se nechal slyšet, že Lagerfeldova slova bere jako kompliment a poctu, že si ho legenda světové módy vůbec povšimla – ať už v jakémkoli světle.

Extravagantní módní styl Rufuse Wainwrighta budete moci ostatně posoudit na vlastní oči - již 25. března totiž přijede do Prahy, kde v rámci turné ke své nové desce - výběru z nějvětších hitů zazpívá v divadle Hybernia. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro od 690,- plus poplatky.

FB event: http://www.facebook.com/events/606150659422170/?fref=ts
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 20. 2. 2014 18:00
Chovancová, Michaela. 2014. Karl Lagerfeld miluje hudbu Rufuse Wainwrighta... Vychytané.cz. [Online] 20. 2. 2014. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7460. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Karl-Lagerfeld-miluje-hudbu-Rufuse-Wainwrighta..
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 21:24