Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Free Mondays v ROXY v novém „zahraničním“ kabátě

Neseďte v pondělí večer doma a pojďte si do ROXY poslechnout zdarma zahraniční kapelky!
Přidat na Facebook
Tradiční Free Mondays v ROXY dostávají nový kabát a změna bude nejen vidět (nové logo), ale i pořádně slyšet. Od února budeme moci na pódiu ROXY vidět několikrát do měsíce nové a neokoukané zahraniční kapely, které doplní kvalitní český support. Nepřijdete ani o tradiční djské afterpárty od desáté večerní až do rána. I přes tyto atraktivní novinky zůstane i nadále vstup ZDARMA.

„Ve spolupráci se zahraničními agenty jsme se rozhodli dovážet mladé zahraniční kapely s vysokým potenciálem a dát jim šanci představit se českému publiku. Máme na to skvělé ohlasy“ popsala dramaturgyně klubu Adéla Sejkorová a doplnila „Sama vím, jak je to s vyhledáváním nové hudby. Je toho prostě moc a člověk se v tom ztrácí, zapomíná a přehlíží. Všechny potvrzené umělce ihned zveřejníme společně s dostatečným počtem odkazů, aby byl výběr nejpřehlednější a nejjednodušší " doplňuje Adéla.

Veškeré informace o chystaných koncertech hledejte na webu a také staronovém FB profilu FREE MONDAYS, kde naleznete i velké množství zajímavých odkazů na Youtube a sociální sítě. Takto budete mít v klidu možnost si kapely poslechnout, s předstihem naplánovat návštěvu koncertů a informovat o nich své přátelé.

V březnu budou vrcholy Free Mondays koncerty amerického multiinstrumentalisty Smoota, rakouských Chronic City a izraelské kapely Tamar Aphek. V dubnu uvidíme koncert americké uhrančivé zpěvačky Sara Jackson-Holman a na začátku května show chytlavých rakouských Giantree.

To už zní jako pondělní plán! Co říkáte?Potvrzené zahraniční koncerty na Free Mondays:

10/3 SMOOTA (US), MIAMI MALL (Zürich/CH)
Tags: trombone, voice, TV ON THE RADIO, groovy, synthy, psychedelic
Smootova show je velkolepá, smyslná a provokativní. Vystupuje sám, a své písně prokládá zvuky kláves a trombonu. Smootha je talent v pravém slova smyslu. Zahrál si se jmény jako TV on the Radio, Sufjan Stevens, Spoon, Miike Snow, Pretty Lights a dalšími. Smootův styl je výrazný a sexy. Zpívá se zvláštní kombinací upřímnosti, erotiky a humoru. Těšte se i na švýcarskou kapelu Miami Mall, která svou umnou melodičností ideálně doplní amerického extravagantního umělce.

Událost: http://www.facebook.com/events/60435135630992217/3 CHRONIC CITY (AT)
Tags: indie- pop, rock, electronic
Indie-popový vývozní artikl z Rakouska Chronic City nás přijedou roztančit. To vše za použití nástrojů silně chytlavých indie melodií jež okouzlili fanoušky i média i mimo evropský kontinent. "Úžasný taneční indie-popový kousek" ocenil kvality kapely populární a respektovaný kanadský e-mag Hillydilly.
Těšte se!

Událost: http://www.facebook.com/events/64368883567256931/3 TAMAR APHEK (ISR), GERDA BLANK (NZ)
Tags: rock, Carusella, Shoshana, alternative, noise
Tamar Aphek se už dříve proslavila jako zpěvačka/kytaristka kapel “Carusella” a “Shoshana”. Odehrála stovky koncertů v Evropě a USA, předskakovala takovým jménům, jako The Editors nebo Monotonix. Aphek teď vyšla na povrch s novým projektem nazvaným jejím vlastním jménem. Spojila se s bubeníkem Nitzanem Goldbergem a kytaristou Asafem Rahimovem. Aphke v březnu spojí vydání debutového EP s evropským turné a zavítá i do ROXY.
Support obstará novozélandsko-český projekt Gerda Blank aka rock-noisový nářez, který vás určitě nenechá klidnými.

Událost: http://www.facebook.com/events/2724349429141107/4 SARA JACKSON-HOLMAN (USA)
Tags: indie-pop, female vocalists, piano
Sara Jackson-Holman křehká kráska z Oregonu, zpěvačka, skladatelka a výborná pianistka znovu zavítá do Roxy. Charakteristické klavírní melodie v kombinaci s jejím hlasem vás prostě musí uhranout. Melodie jejího prvního úspěšného singlu Into the blue vám bude určitě povědomá. Jejím zatím nejnovějším albem je Cardiology z roku 2012.
Přijďe načerpat energii do Roxy!

Událost: http://www.facebook.com/events/1449337881946226/12/5 GIANTREE (AT)
Tags: alternative, rock, pop
GIANTREE je relativně novou hudební skupinou pocházející z Rakouska. Máte-li rádi hudbu MGMT a hledáte-li v hudbě skutečné prožitky, pak si určitě tuto kapelu oblíbíte. Neobyčejně chytlavé melodie a zhmotněná melancholie, která ani v nejmenším nezavání nějakými uplakanými nářky. Neseďte v pondělí doma a pojďte si do ROXY poslechnout talentovanou rakouskou kapelku, která už brzy nebude "jen tak zadarmo" k vidění.

Událost: http://www.facebook.com/events/344625302346726/

Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 18. 2. 2014 19:00
Chovancová, Michaela. 2014. Free Mondays v ROXY v novém „zahraničním“ kabátě . Vychytané.cz. [Online] 18. 2. 2014. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7449. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Free-Mondays-v-ROXY-v-novem-„zahranicnim“-kabate-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.92.49
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 07:46