Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rednex a jejich Joe

Ano, už je to tady. Švédská a mimořádně úspěšná kapela, která vznikla v devadesátých letech, se vrací na scénu. 1. září 2007 vystoupí na Ranči v Kostelanech, bude to jediný a exkluzivní koncert na Moravě.
Přidat na Facebook
Největších úspěchu dosáhla tahle šíleně akční partička v polovině devadesátých let. Rednex sebou přinesl nový svěží vítr s kapkou humoru. Do své hudby vložili základ country a aby nekazili atmosféru ještě se na stejné úrovni ohákli. Ať žijí kovbojové! V Evropě se stali nejoblíbenější skupinou.

Ostatně určitě si pamatujete na jejich hit Cotton Eye Joe, při kterém lidi skákali až do stropu. Nebo snad raději romantiku? Co takhle balada Wish You Were Here? Ach, jak smutné a chytlavé za srdce. Především díky těmto hitům prodali Rednex od svého vzniku více než deset miliónů alb a získali nespočet zlatých a platinových desek.

Konkrétně v Německu kapela drží dodnes rekord v počtu týdnů strávených na špici singlového žebříčku. Rednex se na prvním místě udrželi úctyhodných 25 týdnů. Což se za posledních třicet let nepodařilo nikomu jinému Například slavní Modem Talking se udrželi na prvním místě „jenom“ devatenáct týdnů! A letos v září, by jim měla vyjít nový deska, tím chtějí navázat na své dosavadní úspěchy, doufejme tedy že to nebude naopak.A jak už jsme se zmiňovali, můžete si tuhle povedenou grupu přijít poslechnout na Ranč v Kostelanech. Pro návštěvníky ranče je připraven od 16:00 hodin bohatý doprovodný program – soutěže v kovbojských a indiánských dovednostech, westernová módní přehlídka, vodění na koni, scénky z prostředí Divokého západu. Pro děti je připraveno spoustu zajímavých her. Proto si nenechte ujít šanci strávit příjemný den v kovbojské společnosti..
joslin
(Petra Hrabalová)
čtvrtek 30. 8. 2007 08:00
Hrabalová, Petra. 2007. Rednex a jejich Joe. Vychytané.cz. [Online] 30. 8. 2007. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=744. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rednex-a-jejich-Joe
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 00:17