Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Red Bull Music Academy Bass Camp v Bratislavě

Unikátní workshop pro všechny talenty z elektronické hudební scény Red Bull Music Academy se už tento víkend zastaví v Bratislavě.
Přidat na Facebook
Patnáct vybraných muzikantů z Česka a Slovenska se sjede na ojedinělý projekt Bass Camp, kde se potkají ve špičkově zařízených studiích, aby se navzájem podělili o know-how a získali nové zkušenosti od vynikajících lektorů spjatých s Red Bull Music Academy a večer si zahráli s pozvanými hosty světového formátu v bratislavských klubech.

Do slovenské metropole přijedou Hudson Mohawke, Lindstrøm, Maurice Fulton, Darq E Freaker, Seiji a Koreless a předají účastníkům Bass Campu postřehy z hudebního průmyslu prostřednictvím workshopů a lekcí ve studiích. Večery stráví na parties ve vyhlášených klubech Nu Spirit Clube, KC Dunaj. Třídenní „soustředění“ vyvrcholí v Komorním studiu 5 Slovenského rozhlasu.Pozvání do Bratislavy přijali tito česko-slovenští muzikanti Foolk, Biomat, INK Midget, STROON, Jimmy Pé, Fallgrapp, Bad Mojo, Dalyb, FVCLRVM, Pjoni, Nobodylisten, Radimo, dTonate, Side9000, Never Sol.

Red Bull Music Academy, která letos slaví 15. výročí, se na podzim uskuteční v hlavním města Japonska Tokiu. Desítky DJs, producentů, beatmakerů, hudebních designérů, zpěvaček a vokalistů z celého světa se sejdou v jednom z nejzajímavějších měst na světě, které inspiruje všechny možné umělce. Zúčastnit se může každý hudebník z elektronické scény, přihláška je už nyní na stránkách www.redbull.cz/musicacademy.

Red Bull Music Academy se o své účastníky kompletně postará včetně všech nákladů s tím spojených. K účasti není potřeba mít za sebou profesionální kariéru či konkrétní znalosti. Stačí zajímavá vize, rozpracovaná domácí tvorba, upřímný otevřený přístup. Důležité jsou pouze hudební filozofie, sny a inspirace. Hudebního workshopu se v uplynulých 15. ročnících zúčastnila řada hudebních talentů i z Česka, namátkou IM Cyber, Juanita Juarez, Denius, Limyth, Katcha, Hoffee, Vec, Petra Hermanová z Fiordmoss nebo DJ Lucca.Pokud se chceš nejdříve seznámit s historií Red Bull Music Academy, doraž 17. února do pražského kina Aero nebo brněnského univerzitního kina Scala na premiéru unikátního dokumentu What Difference Does It Make? K oslavě kulatého výročí „akademie” vznikl dokument režiséra Ralfa Schmerbera, který má doma ve sbírce i Zlatého lva z Cannes. A jestli se do kina nedostaneš, nezoufej, druhý den bude dokument komplet online na www.redbull.cz/musicacademyDoprovodný program Red Bull Music Academy Bass Camp v Bratislavě:

Red Bull Music Academy Night with Hudson Mohawke
14. 2. 2014 NuSpirit Clube
Main room: Hudson Mohawke, Darq E Freaker, Pjoni & INK Midget, FVLCRM
Bar room: Foolk, Side9000, FNTM, Jimmy Pé

Red Bull Music Academy Night with Lindstrøm
15. 2. 2014 o 21:00 h v KC Dunaj
Main room: Lindstrøm (Live) , Maurice Fulton, Seiji, Bad Mojo
Bar room: Biomat, DTonate, Nobodylisten, Dalyb

Red Bull Music Academy Live Concert with Koreless
16. 2. 2014, Komorné štúdio Slovenského rozhlasu, Bratislava
Headliner: Koreless (live perfomance), Fallgrapp, Never Sol
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 10. 2. 2014 19:00
Chovancová, Michaela. 2014. Red Bull Music Academy Bass Camp v Bratislavě. Vychytané.cz. [Online] 10. 2. 2014. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7435. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Red-Bull-Music-Academy-Bass-Camp-v-Bratislave
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 10:00