Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Beats for Love 2014: Kosheen přivítají jaro v Ostravě

Britská trojice artistů elektronické kapely Kosheen dorazí na jaře do ostravské Bonver arény v rámci první warm up party festivalu Beats For Love 2014.
Přidat na Facebook
Během posledního březnového víkendu zavítají v rámci festivalu Beats For Love 2014 do Ostravy britští Kosheen. Ptáte se z jakého důvodu? Důvod je jediný a tím je první zahřívací noc festivalu Beats For Love, která tento rok bude pokračovat po úspěšném rozjezdu roku minulého. Beats For Love v minulém roce zaznamenala během celého víkendu velice úspěšný začátek, kde si přišli příznivci hudby opravdu na své. Letošní ročník festivalu představí spoustu novinek a jednou z nich je warm up k festivalu.

Warm up Beats For Love 2014, kde vystoupí živě Kosheen, se bude odehrávat v ostravské Bonver Aréně 28. března. Za kooperace hudebních klubů Barrák a Stoun se můžete těšit na spoustu zlomených a rovných beatů, světelnou a laser show a na novinky v rámci festivalu Beats For Love. Trojici Britů doplní djs rádia Helax Lowa, Lum X aka. Lumír Mořkovský a Kmín, kterým dále budou sekundovat Lineart a Mathiass O’zana. Stylově se můžete těšit na house, urban music a především na drum and bass.

Na místě Vás bude čekat šest barů, Red Bull bar a Party Village. Celá noc za doprovodu těchto vystupujících a světelné a laser show je zpoplatněna na místě 350,-. Spuštěn byl i předprodej lístků v hodnotě 290,- a to na místech v hudebním klubu Barrák, hudebninách Braun, hudebním klubu Stoun a také v Beskydském informačním centru ve Frýdku Místku. Lístky můžete zakoupit i online na www.eventim.cz taktéž za předprodejní cenu, započítány jsou poplatky zprostředkovatele ve výši 25,-.

Veškeré informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 10. 2. 2014 19:00
Chovancová, Michaela. 2014. Beats for Love 2014: Kosheen přivítají jaro v Ostravě. Vychytané.cz. [Online] 10. 2. 2014. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7433. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beats-for-Love-2014:-Kosheen-privitaji-jaro-v-Ostrave
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 19:51