Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

La Fleur poprvé v Praze!

Před lety se Švédka La Fleur rozhodovala, jestli pokračovat v práci ve farmaceutickém průmyslu a nebo se začít naplno věnovat svému největšímu koníčku – elektronické muzice. Naštěstí pro nás se rozhodla pro muziku a skočila do toho doslova po hlavě!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BE AT: LA FLEUR
pátek 7. února 2014 20:00
(konec +- sobota 8. února 2014 03:00)
Chapeau Rouge
Praha - Staré město (CZ)
Veliká píle při produkci vlastních skladeb ve svém stockholmském studiu brzy přinesla své ovoce. V roce 2008 vydala první remix na labelu Trunkfunk Records a v roce 2010 odstartovala svůj vlastní label Power Plant records, na kterém vydala například Flowerhead EP a o dva roky později Ep Eavesdropper. Obě tyto desky jí dostaly do povědomí djů po celém světě pro svůj osobitý a melodický zvuk. Její poslední release Nightflow Ep, který zremixoval Kenny Larkin, si získal mnoho posluchačů a hudebních kritiků. Tato hypnotická a minimalistická bezmála 15minutová skladba je naprosto výjimečná a nadčasová. Nighflow vyšla v roce 2012 na uznávaném labelu Watergate records a ve stejnojmenném klubu započala La Fleur svou středeční rezidentní noc. Za zmínění rovněž stoji její tříhodinový set v mecce elektronické muziky v Berlíně, v klubu Panorama Bar/Berghain.

Nenechte si ujít příležitost okusit její podání house a techno s ženskou jemností a s funkovými prvky. O český support se postará Roman Rai a rezidenti párty BE AT: Dj Ark a Dj Schwa ze Shades of Gray. Celým večerem nás bude visuálně doprovázet Vj _IT_ ze Spiritual Soundsystem. Na horním baru klasicky zaručený Dj Fatty M se svým old school setem.

BE AT: WORKSHOP
První část workshopu se ponese v technicko-producentském duchu. Roman Rai si vezme na starost interaktivní přednášku o mixdownu a masteringu elektronické muziky. Roman vám vysvětlí proč je mixdown tak důležitý, jakým chybám a mýtům se vyvarovat, jaká pravidla dodržovat a jak si udržet ten správný odstup a soudnost při zvučení vašich nahrávek. Vysvětlíme si také, proč masteringem špatný mix jen těžko opravíte. Do workshopu se zapojí i Michal Schwa z projektu Shades Of Gray. Možná se ukáže i hlavni hvězda večera La Fleur a zodpoví pár otázek ohledně djingu.

Workshop začíná v 18,30 hodin a poběží do cca 19,30, možná déle. Samozřejmě část workshopu bude věnovaná vašim otázkám, připomínkám a dotazům. Nebojte si přinést své nahrávky ke konzultaci. Kapacita je cca 30 lidi. Registrujte se prosím na contact@beefrecords.net

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 7. 2. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. La Fleur poprvé v Praze!. Vychytané.cz. [Online] 7. 2. 2014. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7431. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/La-Fleur-poprve-v-Praze!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 09:45