Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Stokrát ne. Sto první bude Kato z Prago Union

Internetová Galerie NE přivítala v multimediální sbírce už 100. osobnost.
Přidat na Facebook
Stala se jí Anna Kuchařová, studentka ČVUT a přední česká slacklinerka. V projektu, jenž mapuje příběhy lidí, kteří se nebojí jít proti proudu, se zařadila vedle osobností činných ve veřejném životě, umělců, lékařů, právníků a dalších, kteří vyslovili silné, inspirativní ne.

Galerie NE vznikla na jaře 2012 jako odpověď na dobu „yesmanů“, kývačů bojících se z nejrůznějších důvodů vyslovit svůj názor, jít vlastní cestou. Za tu dobu autorský tým šéfredaktorů Jana Hanzlíka a Pavla Eichlera shromáždil stovku zajímavých příběhů, unikátních fotografií a originálních videí.

101. ne bude patřit příběhu hudebníka Adama Svatoše, známého pod uměleckým jménem Kato, lídra hiphopové skupiny Prago Union, který se na domácí hudební scéně pohybuje do poloviny 90. let, kdy do ní vlétl se skupinou Chaozz. Jeho ne předem hotovým názorům vyjde v Galerii NE tento týden.„Za rok a půl se nám povedlo shromáždit zajímavou sbírku osobností, od čtenářů nám chodí pozitivní reakce a díky kontaktu s nimi víme, že mnohé z nich Galerie NE opravdu inspiruje,“ říká jeden z šéfredaktorů Pavel Eichler.

„Sto lidí, to už je půlka Poslanecké sněmovny, a kdyby ta naše disponovala osobnostmi Galerie NE, byla by Česká republika neobyčejně krásné místo k životu,“ dodává druhý šéfredaktor Honza Hanzlík.

Inspirativní příběhy a fotografie silných osobností jsou primárně k vidění na webu www.galerie-ne.cz, několikrát za rok se ovšem vydají z virtuálního prostoru také do skutečného, analogového. A to prostřednictvím výstavy v pražském klubu Újezd u příležitosti druhých narozenin Galerie NE a také na vybraných akcích v mobilní Galerii NE. Pokud se chcete potkat s osobnostmi z galerie a jejími autory, sledujte www.facebook.com/GalerieNE.cz

Na stránkách www.galerie-ne.cz mimo jiné najdete ne zániku slavného klubu Antonína Panenky, ne sraní se se životem Ladislava Klímy, ne zradě kamaráda a vlastního přesvědčení Petra Čepka, ne šedivým ulicím Michala Škapy, ne pošpinění jména jednotky Lumíra Němce, ne zdravotnímu omezení Marka Odstrčilíka, ne šmejdům Silvie Dymákové, ne vlastním dětem Zdeny Mašínové a další.

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 7. 2. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. Stokrát ne. Sto první bude Kato z Prago Union. Vychytané.cz. [Online] 7. 2. 2014. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7426. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Stokrat-ne.-Sto-prvni-bude-Kato-z-Prago-Union
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 19:47