Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

SUPRAPHON: Imodium mají nový klip

A vyrážejí na turné!
Přidat na Facebook
Po fanoušky i kritikou ceněném videoklipu ke skladbě Valerie ze stejnojmenného loňského alba, který už nasbíral více než 160 tisíc shlédnutí, se broumovská rocková úderka Imodium hlásí o slovo s dalším klipem. Ten vznikl k písni Nad Berlínem a režie se stejně jako v případě Valerie zhostil Martin Linhart aka Marty68. Kapela zároveň pokračuje ve Valerie Tour, jehož jarní část bude čítat celkem čtrnáct koncertů a odstartuje už v pátek 7. 2. v libereckém klubu Bunkr.Videoklip, který měl v neděli 2. 2. premiéru na iReport.cz Imodium natáčeli letos v lednu. "Tentokrát jsme točili na dvou místech. Kapelní část se točila v jedné tovární hale v Hradci Králové, příběhová část pro změnu kousek od našeho rodného Broumova, kde jinde hledat lepší samotu u lesa. V obou případech to byly celkem ztížený podmínky, protože všude byla teplota jen lehce nad nulou," přibližuje vznik videa frontman Thom.Podobně jako Valerie, za kterou mají Imodium aktuálně nominaci na Klip a Skladbu roku v anketě Žebřík 2013 a v rámci talkshow 7 pádů Honzy Dědka k ní vznikl povedený akustický remake v hlavní roli s Taťánou Kuchařovou, ani klip Nad Berlínem není jen sledem pěkných záběrů, ale vypráví i emočně vypjatý příběh. "Nad Berlínem je o něčem, co jsme měli nebo máme rádi a žijeme v domnění, že jsme o to přišli. Nezapomínejme ale, že “časy přijdou zpátky” a stačí k tomu jen náhoda, snaha, štěstí.. Hlavním hrdinou je osamělý muž, který se už pomalu smířil s tím, že to nejcenější ztratil, nakonec je ale vše jinak...," vysvětluje Thom.Kromě nového klipu hýří Imodium aktivitou také co se živého hraní týče. Během února, března a dubna se kapela chystá představit Valerii v místech, na která se koncem loňského roku už nedostalo.

Kromě v úvodu zmiňovaného Liberce se mohou těšit například fanoušci v Klatovech (14. 2.), Českých Budějovicích (1. 3.), Opavě (14. 3.), Strakonicích (21. 3.) či Písku, kde 19. 4. Imodium jarní Valerie Tour 2014 zakončí.

¨

Koncertní plány mají Imodium už ale také na druhou polovinu roku 2014. "Zatím můžeme prozradit, že na podzim a zimu letošního roku odjedeme velké turné, větší než Valerie Tour a nebudeme na to sami," naznačuje Thom.

www.imodiumband.cz
www.supraphonline.cz
www.supraphon.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 5. 2. 2014 17:00
Chovancová, Michaela. 2014. SUPRAPHON: Imodium mají nový klip. Vychytané.cz. [Online] 5. 2. 2014. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7413. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SUPRAPHON:-Imodium-maji-novy-klip
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.186s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 34.236.191.0
Serverový čas: středa 22. května 2024 03:35