Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Beats for Love 2014: Láska, železo a 3 dny unikátního FREE festu

Stejně jako minulý rok, tak i tento se můžete těšit na nový ročník tanečního festivalu Beats for Love v industriálním parku Dolních Vítkovic. Bude to stát za to!
Přidat na Facebook
Beats for Love v loňském roce navštívilo přes 25.000 návštěvníků a stal se největším tanečním festivalem v ČR! Akce proběhla v industriálním areálu, který se nachází v centru Ostravy a na tři dny se tím severomoravská metropole proměnila v jedno obrovské taneční město. Pět hudebních scén, návštěvníci z celé Evropy a zhruba 200 hudebních artistů z celého světa. Vystoupili Djs jako je Olav Basoski, Takaaki Itoh, Patrick DSP, Jamie Irie, Matrix & Futurebound a mnoho dalších.

Druhý ročník festivalu bude pořádán 3. až 5. července roku 2014 a bude nabízet spoustu novinek. Rozšíření areálu o třetinu, ještě kvalitnější line up, více relax zón pro návštěvníky, výrazné zlepšení světelného a hudebního parku a obsáhlejší nabídku mimohudebního programu.

V rámci novinek se mohou návštěvníci těšit na rozšíření hudebních pódií o Electroswing & Breakbeat, který se objeví na festivalu se svou vlastní scénou poprvé. Novinkově také trance, který doplní house scénu. Z loňského roku nezapomenutelná Party Village nabídne rozšíření programu o elektronické kapely. I tento rok Beats for Love bude podporovat region a to na scéně Ostrava & Playa.cz stage. Stejně jako v roce minulém, můžete očekávat hudební styly drum and bass, techno, hip hop, reggae a house. V jednání jsou DJ jména světového top žebříčku.

Koncept festivalu je jasně daný a i letošní ročník se bude odehrávat v duchu a myšlence FREE festivalu. Opět bude připravena spousta stánků s občerstvením, workshopů, sportovních aktivit a pro všechny návštěvníky bude i letos postavené stanové městečko Love Camp. Festival bude brát ohled i na ekologický dopad a opět nabídne závěsný kelímek. Další novinkou je zavedení letního kina a chill out zóny, která na travnaté ploše v srdci areálu vytvoří oázu klidu a nezbytného relaxu. Zajímavostí bude skipový výtah, který Vás vyveze až na vrchol Vysoké pece č.1.Na počasí jsme připraveni! Věřte, že na žádném jiném tanečním festivalu ve střední Evropě nenajdete zastřešené plochy pro téměř 8.000 návštěvníků, jen na Beats for Love!

Těšit se můžete i na první letošní warm up s elektronickou live sestavou Kosheen na jaře 28. března 2014 v ostravské Bonver aréně.

Věříme, že letošní druhý ročník naváže na impozantní start a na spoustu pozitivních ohlasů nejen z řad návštěvníků, ale i umělců. Veškeré aktuality a praktické informace o festivalu naleznete na oficiálních stránkách www.b4l.cz

Odkazy:
www.b4l.cz – oficiální webová stránka festivalu
www.facebook.com/beats.for.love - oficiální stránka festivalu na fb
www.facebook.com/events/256008524549264/ - oficiální událost warm upu na fb
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 3. 2. 2014 19:00
Chovancová, Michaela. 2014. Beats for Love 2014: Láska, železo a 3 dny unikátního FREE festu. Vychytané.cz. [Online] 3. 2. 2014. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7404. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beats-for-Love-2014:-Laska,-zelezo-a-3-dny-unikatniho-FREE-festu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 19:03