Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Barum rally 2007: Policejní opatření

Policie ČR: Zlínsko – Od čtvrtku 23. srpna až do neděle 26. srpna 2007 budou zlínští policisté v mimořádné pohotovosti. Barum Rally přivede do Zlína nebývalý počet závodníků a díky tomu lze očekávat mnohem větší nápor návštěvníků města než v loňském roce. Pořadatelé čekají až dvě sta tisíc lidí, policejní opatření tomuto odhadu musí odpovídat. O opatřeních více v článku.
Přidat na Facebook
O pořádek ve městě Zlíně i v okolí celé Barum rally se v průběhu čtyř dnů bude starat více než pět set policistů. Nejvíce jich na silnice bude nasazeno v sobotu. Prvořadým úkolem policie bude zajistit veřejný pořádek a bezpečnost v okolí jednotlivých „erzet“. Na problematických místech budeme řídit dopravu a navádět řidiče na parkoviště. Hlídky také budou připraveny měřit rychlost jednotlivých vozidel, a to tak, aby návštěvníci ani soutěžící jezdci rychlou jízdou neohrožovali mimo soutěžní tratě obyvatele. Řidiče upozorňujeme také na časté dechové kontroly na alkohol.

Doporučujeme, aby se auta nenechávala na odlehlých místech, kde se mohou stát jednoduchým terčem zlodějů. Zároveň by lidé ve vozech neměli zapomínat cenné věci, doklady, bundy nebo batohy, které by mohly zloděje lákat k prozkoumání. Majitelé by měli své vozy dobře zamykat a zavírat okna. Větší množství lidí a aut pohromadě často láká zloděje, proto se v okolí Barum rally budou pohybovat i naši kriminalisté v civilu. Jen tak je možné případně chytit zloděje přímo při činu.
Policisty ve Zlíně posílí studenti ze středních škol v Holešově a v Brně, se kterými máme dobré zkušenosti už z minulosti. Ve Zlíně se neobejdeme ani bez pomoci místních městských strážníků. Pochopitelně máme vyčleněny také policisty, kteří se budou starat o pořádek na místech zlínského okresu, kde trasy Barum rally nepovedou.

Žádáme návštěvníky, aby se v zájmu své bezpečnosti striktně řídili pokyny policistů i pořadatelů.

Jana Bartíková
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 24. 8. 2007 17:22
Prachař, Štěpán. 2007. Barum rally 2007: Policejní opatření. Vychytané.cz. [Online] 24. 8. 2007. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=739. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Barum-rally-2007:-Policejni-opatreni
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 23:52