Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Živá elektronika Chief!Mama Live na sobotní Flow

Už tuto sobotu budeme mít výjimečnou příležitost vidět naživo progresivní český elektronický projekt známého producenta Elekrabela a zpěvačky Mother@work - Chief!Mama. V ROXY nám představí svou novou desku Lozen. Se svým live „Retrospective“ setem se přidá i Roman Rai a line up doplní rezident Fatty M.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Flow w/ Chief!Mama Live @ ROXY
sobota 1. února 2014 22:00
(konec +- neděle 2. února 2014 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Elektrabel se může spokojeně ohlédnout za plodným dvanáctiletým obdobím, které přineslo kýžené ovoce pro labely z Itálie, Španělska, Švédska a v neposlední řadě USA. Díky tamní značce AXIS se zvedl zájem o jeho live vystoupení, který vyvrcholil vystoupením v Tokiu společně se se samotným Jeffem Millsem. S Mother@work se potkali na Moravě a může za to vyhlášená brněnská akce NEW NEW!, kde se spolu v roce 2007 představili historicky poprvé. Nadšené ohlasy publika daly tušit, že toto spojení sil má jednoduše smysl. Následovala další úspěšná vystoupení, především na festivale Summer Of Love, Shotgun a klubovce Bass Trap.V roce 2008 se však cesty obou náhle rozdělují a vokalistka s charismatickým hlasem se stěhuje do Nizozemí. Naštěstí pro posluchače a fanoušky taneční muziky ne nadlouho a pod novým názvem Chief!Mama zanechávají v již prošlapané cestě daleko hlubší otisky.Debutovým albem Lozen si oba plní své sny a konečně zhmotňují materiál, který postupně a detailně pilovali v prostředí klubů. A proč vlastně “Lozen“? Je to jednoduché. Za všechno mohou Apačové! Lozen byla sestrou Victoria, zkušená válečnice a věštkyně - silná jako muž, velmi statečná a vynikající ve strategii a přímočarosti. Nečekejte proto nekonečné loopy, ale jednoduše písničky, techno písničky. Na ploše zhruba 50 minut jich naleznete 10 + tři bonusové remixy, kterých se ujali uznávaní producenti – Dryman, Impulse Project a Jock The Lock. Tracky, které nijak neztratily na Elektrabelově proslulé údernosti, nyní s čarokrásnými texty a sexy přednesem vokalistky Gabriely pod společnou hlavičkou Chief!Mama.Tuto sobotu si to vše dáme live v ROXY. Už se těšíte?
Událost: www.facebook.com/events/214312375426817
Rozhovor: http://www.roxy.cz/rozhovor-elektrabel

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 30. 1. 2014 17:00
Chovancová, Michaela. 2014. Živá elektronika Chief!Mama Live na sobotní Flow. Vychytané.cz. [Online] 30. 1. 2014. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7383. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ziva-elektronika-Chief!Mama-Live-na-sobotni-Flow
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:48