Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zlín vs. Baník: Policie ČR je připravena

Zlín - Vedení zlínské policie připravuje mimořádná opatření na pondělní fotbalové utkání. Zlínský klub bude hrát s pověstným Baníkem. Na zápas mají podle posledních informací přijet nebývalé dvě tisícovky fanoušků. Tomu musí odpovídat bezpečnostní opatření ze strany pořadatele i policie. Více v článku..
Přidat na Facebook
Na základě posledních informací o hromadném odkupu lístků v Ostravě jsme navýšili počet našich družstev. V pohotovosti bude 250 policistů, zlínské muže posílí hlídky z ostatních měst Jihomoravské krajské správy. K zásahu budou připraveny také speciální jednotky, doprovod vlaků, oddíl jízdní policie i psovodi. Počítáme samozřejmě i s městskými strážníky.

Zatím není jasné, kolik lidí z Ostravy přijede vlakem, autobusy nebo osobními auty. Vlak pro baníkovské fanoušky vyjíždí v 14.37 hodin s přestupem v Přerově. Odtud pojedou fanoušci rovnou do Zlína, v Otrokovicích přestupovat nemusí. Jejich odjezd je naplánován z vlakového nádraží ve Zlíně mezi 21.00 a 21.30 hodin. Dopravu ostatních cestujících by ostravští fanoušci neměli narušit.

Hlídky budou rozestavěny i po příjezdových trasách z Otrokovic a ze Vsetínska. Trasy budou také pod dohledem kriminalistů.

Největší úskalí vidíme v tom, že fanoušci přijedou do Zlína už před pátou hodinou a zápas začíná až o dvě hodiny později. Jsme připraveni i na variantu, že se rozejdou do města, kde se je budeme snažit držet pod kontrolou.

Lidé, kteří bydlí poblíž zlínského stadionu a pravidelní návštěvníci fotbalu už vědí, že není vhodné nechávat auta v blízkosti fotbalového stadionu. Jednak je zde pokaždé částečný zákaz parkování a jednak zde vede trasa k vlakovému nádraží, po které nechvalně známé fanoušky povedeme.

Podle instrukcí se zaměříme na identifikaci případných výtržníků a nastane-li nějaký problém, budeme hledat a trestat konkrétní pachatele.

Jana Bartíková

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 25. 8. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Zlín vs. Baník: Policie ČR je připravena. Vychytané.cz. [Online] 25. 8. 2007. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=738. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zlin-vs.-Banik:-Policie-CR-je-pripravena
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 19:33