Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ŠKWOR představují nový klip ke skladbě SÍLA STAREJCH VÍN

A vyrážejí na S&L Tour 2014!
Přidat na Facebook
Po krátké novoroční pauze určené k načerpání sil se Škwor opět hlásí o slovo. Děje se tak se zbrusu novým klipem k pro Škwor ne zcela typické baladě Síla starejch vín, který je vůbec prvním videoklipem z úspěšného loňského alba Sliby & Lži. To kapela představila živě už během konce roku 2013 v rámci podzimního S&L Tour 2013, jehož vrcholem byl vyprodaný koncert v pražské Incheba Areně. Na následující měsíce je pak v plánu celkem šestnáct dalších koncertů S&L Tour 2014, během nichž si budou moci majitelé novinky Sliby & Lži nechat album podepsat všemi členy kapely. Jarní čast turné odstartují Škwor 13. 2. v Bratislavě a zakončí 25. 4. v Českých Budějovicích.

Videoklip, který měl 23.ledna premiéru na Mixer.cz (http://www.mixer.cz/5/69701--sila_starejch_vin) a ode dneška je dostupný také na YouTube (podívejte se zde: http://y2u.be/WybFA3lZCSA), Škwor natáčeli společně s režisérem Martinem Linhartem známým jako Marty68. Toho si kapela vybrala na základě jeho předchozí spolupráce na klipech Anny K, Imodium, Clou či Eddie Stoilow a společně se na přelomu roku vydali do cukrovaru Lázně Toušeň.

"V Lázních Toušeň jsme točili část s kapelou. Zůstaly zde zachovány nějaké kulisy po natáčení filmu Liga výjimečných a vypadá to tam fakt parádně," pochvaluje si baskytarista Škwor Tomáš Kmec.

Ten zároveň podotýká, že původně bylo v plánu točit klip na jinou píseň z alba Sliby & Lži. "Nejdřív jsme chtěli točit klip k singlu Posluchej, k němuž vzniklo ještě před vydáním alba úspěšné lyric video. Mezitím jsem ale dali na náš web anketu o nejoblíbenější písničku ze Sliby & Lži, kterou naprosto jasně vyhrála Síla starejch vín, a o klipu tak bylo jasno," vysvětluje Kmec.

Zajímavostí je, že v druhé, příběhové části klipu, která vznikala nezávisle na kapelní části na začátku roku 2014 na Praze 7 si zahráli mladí herci z Divadla Radar, kde začínal svou hereckou kariéru například Vojtěch Dyk.

Co se v úvodu avizovaného S&L Tour 2014 týče, chystají Škwor na všech šestnáct zastávek "pár pestrých technických novinek z velkého pražského koncertu". Pokud se však ptáte po bližších detailech, budete si muset počkat až na samotné koncerty. "Těch věcí je víc, detaily ale prozrazovat nechceme, ať se fanoušci nechají překvapit," láká na koncerty Tomáš Kmec.

Dalším lákadlem pak budou speciální autogramiády loňské úspěšné novinky Sliby & Lži, která si velmi dobře vedla v řadě hitparád a žebříčků včetně Top 10 nejprodávanějších alb na Supraphonline.cz Autogramiády budou následovat po každém z koncertů S&L Tour 2014.Těšit se mohou příznivci Škwor v obvyklých destinacích jako je třeba Kolín (15. 2.), Plzeň (21. 2.), Olomouc (12. 3.), Brno (14. 3.), Pardubice (28. 3.) nebo Ostrava (17. 4.), ale i na několik místech, kde Škwor již dlouho nehráli. "Kromě kulturáku v Nové Říši a klubu v Litvínově, to jsou všechno místa, na která jezdíme i roky, takže nás snad nic nepřekvapí. Po delší době se vracíme do Bratislavy a jsme zvědaví, jak to tam dopadne," komentuje zastávky tour Kmec. Kompletní výčet všech koncertů jarního S&L Tour najdete na webu Škwor nebo v přiložené tiskové zprávě.

www.skwor.cz
www.supraphon.cz
www.supraphonline.cz

Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 24. 1. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. ŠKWOR představují nový klip ke skladbě SÍLA STAREJCH VÍN. Vychytané.cz. [Online] 24. 1. 2014. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7371. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SKWOR-predstavuji-novy-klip-ke-skladbe-SÍLA-STAREJCH-VÍN
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:54