Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Barum rally 2007: Shakedown Komárov a první problémy

Policie ČR: Zlínsko – Včera odpoledne odstartovali jezdci sedmatřicátého ročníku Barum rally v Komárově na Zlínsku. Trať se uzavřela v 15 hodin, o hodinu později začal za velkého zájmu návštěvníků samotný Shakedown. Z této první uzavírky vyplynuly hned první problémy.
Přidat na Facebook
Někteří jednotlivci se snažili vjet ke startu i přes zákaz a nedokázali pochopit, že by tím bránili vjezdu závodníků a ohrozili tak průběh soutěže. U startu už parkovalo tolik vozidel, že další nebylo možné vpustit ani přes povolení od pořadatele.

Naši lidé se mnohdy stávali hromosvody prvních a naprosto zbytečných emocí. Ještě jednou tedy žádáme všechny účastníky, aby v zájmu vlastní bezpečnosti a v zájmu klidného a bezproblémového průběhu závodu dbali rad policistů, městských strážníků i pořadatelů.

Zároveň žádáme soutěžní jezdce, aby si pneumatiky zahřívali pouze na místech, kde neohrozí bezpečí ostatních lidí. Včera jsme několik z nich viděli, jak pneumatiky zahřívají v běžném silničním provozu. Závodníci by si měli uvědomit, že ne každý obyčejný řidič dokáže na jejich manévry rychle zareagovat a navíc do cesty může kdekoliv někdo vběhnout.

Rychlost i způsob jízdy budeme kontrolovat u všech řidičů, a to především na místech, kde by mohli ohrozit bezpečnost ostatních lidí.

Jana Bartíková

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 24. 8. 2007 13:38
Prachař, Štěpán. 2007. Barum rally 2007: Shakedown Komárov a první problémy. Vychytané.cz. [Online] 24. 8. 2007. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=737. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Barum-rally-2007:-Shakedown-Komarov-a-prvni-problemy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 08:07