Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Chceš do Tokia na Red Bull Music Academy?

Strč nohu mezi dveře!
Přidat na Facebook
Vysněný workshop pro všechny talenty z elektronické hudební scény se letos uskuteční v hi-tech metropoli Tokiu. V hlavním městu Japonska, které sběratelé vinylových desek a fanoušci technologií označují za svou Mekku.

Desítky DJs, producentů, beatmakerů, hudebních designérů, zpěvaček a vokalistů z celého světa se v roce 2014 sejdou v jednom z nejzajímavějsích měst na světě, které inspiruje všechny možné umělce.

Ve středu 15. ledna začíná aplikační fáze, během níž si budou moct zájemci o účast na Red Bull Music Academy podat přihlášku. Není to o tom, být objeven nahrávací společností či se naučit, jak to chodí v hudebním průmyslu. Je to spíše o získání potřebného nadhledu a inspirace pro svoji vlastní tvorbu. Je to o unikátních zážitcích se stejně naladěnými lidmi z různých koutů světa.“Nabíjí mě to tady energií dělat dál a víc. Taky zpětná vazba na naši hudbu od lidí z různých zemí mě strašně potěšila,” pochvalovala si na Red Bull Music Academy v Madridu Petra Hermanová ze skupiny Fiordmoss.

Red Bull Music Academy se o své účastníky kompletně postará včetně všech nákladů s tím spojených. K účasti není potřeba mít za sebou profesionální kariéru či konkrétní znalosti. Stačí zajímavá vize, rozpracovaná domácí tvorba, upřímný otevřený přístup. Důležité jsou pouze hudební filozofie, sny a inspirace.

Hudebního workshopu se v uplynulých 15. ročnících zúčastnila řada hudebních talentů i z Česka, namátkou IM Cyber, Juanita Juarez, Denius, Limyth, Katcha, Hoffee, Vec nebo Lucca.

Pokud se chceš nejdříve seznámit s historií Red Bull Music Academy, doraž 17. února do pražského Bio Oko na premiéru unikátního dokumentu What Difference Does It Make? K oslavě kulatého výročí “akademie” vznikl dokument režiséra Ralfa Schmerbera, který má doma ve sbírce i Zlatého lva z Cannes. A jestli se do Prahy nedostaneš, nezoufej, druhý den bude dokument komplet online na www.redbull.cz

Uzávěrka příjmu přihlášek končí 18. 3., a protože je přihláška poměrně obsáhlá, času na rozmýšlení není tolik. Kdo chce strávit nezapomenutelných 14 dní v Tokiu, nesmí váhat.

Přihlášku a veškeré informace o Red Bull Music Academy najdeš na www.redbull.cz/musicacademy

V prípadě dotazů je možné kontaktovat: lindee@redbullmusicacademy.com

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 21. 1. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Chceš do Tokia na Red Bull Music Academy? . Vychytané.cz. [Online] 21. 1. 2014. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7349. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chces-do-Tokia-na-Red-Bull-Music-Academy?-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.180.174
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 05:23