Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Proma k filmům jsou ruzná

Není to tak dávno, co chodili po ulicích New Yorku zombies k seriálu Živí mrtví ....tentokrát děsí lidi na ulici Ďáblovo dítě v kočárku ...
Přidat na Facebook
Kdybyste měli na starosti propagaci hororového snímku o ďáblově dítěti, jak byste postupovali? Jistě, tradičních možností je mnoho – televizní reklamy, billboardy, trailery a mnoho dalších. Tou zřejmě nejúčinnější cestou je však děsit lidi něčím, co víc než nápadně připomíná hlavní postavu chystaného filmu. Takové video má totiž o návštěvnost automaticky postaráno.Horor Zrození ďábla putuje do amerických kin již tento pátek, my v České republice si na něj musíme počkat o více než měsíc déle. I tak se ale můžeme nechat na tento snímek naladit vtípkem, který pro 20th Century Fox stvořila skupina Thinkmodo ve spolupráci se společností Creature Effects, která stála už za mnoha obdobnými žerty.

Dálkově ovládaný kočárek s robotickým a ďábelsky působícím dítětem tak děsil všechny Newyorčany, kteří na něj v ulicích města narazili. A zejména pak Newyorčanky, které měly tendenci nahlížet do kočárku přece jen o něco častěji než muži.

Pekelnou hračku ovládali hned tři dobře schovaní lidé. Jeden ovládal kočárek, druhý pohyby těla dítěte a poslední jeho obličejovou mimiku.

Navzdory tomu, že „dítě z pekel” skoro všechny (včetně jednoho psa) neskutečně vyděsilo, všechny reakce končily úlevou a smíchem.

Zdroj: Novinky.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 15. 1. 2014 21:00
Chovancová, Michaela. 2014. Proma k filmům jsou ruzná. Vychytané.cz. [Online] 15. 1. 2014. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7325. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Proma-k-filmum-jsou-ruzna
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.180.174
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 03:22