Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Florbalový svátek aneb Czech-Open 2007

Pomalinku se blíží konec prázdnin a je tu další ročník populárního florbalového turnaje, pražského Czech Openu! A pozor, novinka, letos ve stylu Summer of love!
Přidat na Facebook
Na tento srpnový turnaj (16.8. - 19.8. 2007) se každoročně sjíždějí nejlepší týmy světa! Mezi které určitě patří například Pixbo Wallenstam, SSV Helsinki, Tatran Střešovice, SV Wiler Ersigen, nebo IBK Dalen. Letos se Czech-Openu účastní rekordních 224 týmů z 19 zemí světa! Zápasy budou probíhat ve třinácti halách po Praze.


Raritou letošního ročníku je historická účast hráčů až z daleké Austrálie! Na počest premiéry vystoupení florbalistů ze země klokanů se připravila Australská plážová party. V pátek večer se na břehu Vltavy v areálu Žlutých lázní představí několik hudebních skupin a nebude chybět nic, co má mít pořádná beach party. V rámci programu se představí i finská hudební skupina Komposti sound, kterou do Prahy přivezli hráči populární IBK Finnsta.Na CO se také představí družstvo ze zlínského regionu - Panthers Otrokovice, jehož barvy budou hájit týmy mužů, žen i juniorů. Muži se na úvod utkají s Tatranem B, ve kterém se představí například i reprezentant Mirek Hanzlík nebo florbalová legenda Vladimír Fuchs. Dalšími soupeři budou Ajer IBK z Norska, FBC Borovnica ze Slovinska a University of Tartu z Estonska. Ženský tým se střetne s týmy Flames selection ze Švýcarska, Fbš Bohemians B, Jyväskylän Tahto z Finska, Fbc Svitavy a VSK Medik Ovocná Báze.
Junioři narazí na nováčka juniorské extraligy Wizards DDM Praha 10, Fbc Liberec, SB Riski z Finska a Floorball Kőniz ze Švýcarska.
Narazit zde můžete na osobnosti jako jsou Tero Tiitu, Mathias Hofbauer, Radim Cepek, Anders Carlbom, Peter Runnestig, Esa Jusilla, Niklas Jihde, Brigitte Lersbryggen!


Kromě každodenního hracího programu propukne 18.7. populární freestyle soutěž, kde hráči budou předvádět, co vše jde dokázat s míčkem a florbalovou holí, či freebandovou holí. V této soutěži se utkají severští borci z týmu Finnsta IBK proti proti českým mladíkům. Finále této disciplíny pak proběhne následující den u T-mobile arény!


Smokey
(Josef Obržálek)
středa 15. 8. 2007 08:00
Obržálek, Josef. 2007. Florbalový svátek aneb Czech-Open 2007. Vychytané.cz. [Online] 15. 8. 2007. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=732. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Florbalovy-svatek-aneb-Czech-Open-2007
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 03:21