Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Den pátý- trosečníci jako Go-Go tanečníci?!

..a že jim to nějak podezřele šlo! Netají nám náhodou něco? ;)
Přidat na Facebook
Hned po ránu Honza Sedláček vyzvídal, jestli naši soutěžící opět nepovoleně nebumbali alkohol. Zdá se že všichni v noci spali jako andílci. No já bych jim to teda nevěřila..

1. indicie: Když je třeba, tak je třeba. A hezky česky. Tam, kde se kříží vlaky.

A vlaky se křížily právě na vlakovém nádraží v České Třebové, kam jako první dorazila opět Wendy.

2. indicie: Přesvědčte někoho jakýmkoliv způsobem, aby vám věnoval lístky na vlak (nesmíte použít vlastní peníze!), kterým se dopravíte do města známého jednou místní specialitou, která ne každému voní. Pomůcka: 270.

Mohlo se zpívat, tančit, čistit boty nebo třeba opět namasírovat nožky (na nabízení sexuálních praktik se kupodivu nedostalo). K dispozici měli i kšiltovku a CDčko na prodej, které udal jen soutěžící pár číslo 2. Lístky na vlak získali soutěžící „co by dup“. Zda to bylo ukecáváním nebo jinými nekalými praktikami to je nám záhadou. Martinovi se dokonce podařil triumf v podobě získání mapy. To by jeden nevěřil, jak je český národ ochotný..

S Českou Třebovou se naši trosečníci rozloučili v 10:59, kdy pro ně přijel vláček kolejáček směřující do Olomouce. Prozatím se všichni tváří jako přátelé na život a na smrt (alespoň na fotce). Ale to je časem přejde, nebojte se.

3. indicie: Zjistěte z formuláře, který dostanete od našeho koordinátora z radiojeepu, následující informace o zvířatech v ZOO Olomouc. Až je budete mít, volejte nám a pošlete fotku vyplněného formuláře a fotku ze ZOO.

A tady jsou otázky:
Medvěd Malajský – jaké váhy dorůstá?
Siamang – kde se vyskytuje
Hrošík Liberijský – v jakém prostředí žije?
Plameňák růžový – kolik snáší vajec a za jak dlouho se mládě vylíhne
Žirafa Rotschildova – jak jsou vysoké?
Přímorožec (Oryx) jihoafrický – na kterém kontinentu žije volně v přírodě?
Vyhlídková věž – jak je vysoká a kolik na ni vede schodů
Klokan rudý – kolika let se dožívá
Perutýn ohnivý – jaké délky dorůstají tyto jedovaté ryby?
Žralok černoploutvý – jaké délky dorůstá?
Kozorožec kavkazský – kde se vyskytuje
Pižmoň aljašský – jakou hmotnost dosahují?
Makak červenolící – která země je jeho domovinou?
Kaloň Zlatý (Rodriguezský) – čím se živí?

Zdá se vám to příliš? Soutěžící tento nelehký úkol splnili za bezmála hodinku a čtvrt a ještě se u toho stihli vyblbnout jak se patří. Odpovědi byly správné a proto všichni dostali bonus 5 min. Kubův tým dokonce 10 za rychlost. Jen tak dál..

4. indicie: Na dnešní večer jsme si pro vás připravili netradiční překvapení. Někdo z našich posluchačů, kteří sledují Nebe, peklo, ráj, touží po společnosti všech celebrit z této show. Zároveň však má narozeniny. A protože na oslavy se nechodí bez dárku, vaším úkolem je koupit pro oslavence dárky, jejichž hodnota bude min. 50 kč za každou osobu z vašeho týmu. Může to být i společný dárek za 150 Kč. A protože jste dnes byli hodní, vracíme vám vaše finance, které jsme vám včera za trest odebrali. Buďte hodní a snažte se.

5. indicie: Naučte se tančit stejně dobře jako go-go tanečnice. Večer si vás vyzkoušíme. Nejde nám o čas, spíše o kvalitu, ale přece jen se domluvíme, že vám dáváme 60 minut na to, abyste to zvládli.

Tancuj, tancuj, vykrúcaj.. soutěžící byli konečně ve svém živlu! Dárečky nakoupeny a taneční trénink v plném proudu. Někteří vypadali, jako by měli s Go-Go již své zkušenosti. Že by divoká minulost?

6. indicie: Na konečné tramvaje č. 4 a 6 směr Tesco vás čeká jedna celebrita. Poznáte ji podle toho, že miluje hudbu 90. let a pro dnešní večer se nám podařilo ji rozpůlit. S celebritou strávíte několik následujících hodin a zavede vás na místo, kde budete dnes v noci stanovat. Rozložte si stany, umyjte se a dobře si odpočiňte, čeká vás těžká noc. S další indicií se vám ozveme v 19:50.

Soutěžící celí nedočkaví nasedli na vlak směr Tesco a cestou dumali, kdopak že je to asi bude čekat? Nebyl to nikdo jiný než Honza Sedláček, který s nimi měl strávit “žhavou“ noc. Po 22. hodině byl totiž povolený alkohol a ze soutěžících se měli stát Go-Go tanečníci. No to muselo vypadat! Co se ale v noci dělo se dozvíme až z per tajných reportérů. Uau!

C.l.a.r.a.
(Klára Dohnalová)
neděle 12. 8. 2007 10:00
Dohnalová, Klára. 2007. Den pátý- trosečníci jako Go-Go tanečníci?!. Vychytané.cz. [Online] 12. 8. 2007. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=730. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Den-paty--trosecnici-jako-Go-Go-tanecnici?!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 16:13