Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Christmas party představuje čtyři talenty nastupující generace!

Subgate, TGT Live, Revis a Adam Jensen uzavírají kompletní line-up 14. ročníku pardubické Christmas party. Pojďme si tyto čtyři umělce blíže představit!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Christmas Party
středa 25. prosince 2013 21:00
(konec +- čtvrtek 26. prosince 2013 04:00)
L-Klub/Výstaviště ABC
Pardubice (CZ)
Subgate:
Na domácí scéně působí od roku 2000. Za více jak třináct let si vybudoval silnou fanouškovskou základnu a kromě celé řady domácích eventů, mezi které patří například festivaly Mácháč, Svojšice, Cosmic Trip nebo halovky Citadela či Apokalypsa vystoupil i za hranicemi naší země. Jeho sound mohlo okusit publikum na Kostarice, Sri Lance, v Německu nebo na Slovensku. V minulosti supportoval taková jména jako je například Carl Cox, Kaiserdisco, Jay Lumen, Marco Bailey nebo Jon Rundell. Kromě vystoupení se věnuje i vlastní produkci a jeho muzika vychází na labelech nejen u nás, ale také v Mexiku, Španělsku, Itálii nebo Velké Británii.

TGT:
Aleš Povr aka TGT se věnuje vlastní produkci od roku 1995. Od té doby působil hned v několika hudebních projektech jako je například Hight State, Trancegate nebo The Clang. Vystoupil po boku jmen jako je Marco Zaffarano, Scan X, Nathan Coles, Corvin Dalek a nebo Oliver Klein. Jeho největšími úspěchy jsou vystoupení na festivalech Mácháč, Open Air Field, Summer of Love nebo Hangars. Za zmínku stojí i vydání jeho EP One digital emotion. Skladba Tma se objevila na slovenské kompilaci Adidas Pure a dočkala se i videoklipu. V současnosti se TGT prezentuje energickým techhousem a melodickým technem a doufáme, že si jeho vystoupení užijete stejně jako my!

Revis:
Talentovaný dj a promotér se pohybuje na naší scéně už nějaký ten pátek. Za tu dobu se díky svým setům zapsal do paměti nejednoho českého clubbera. V minulosti se představil například s umělci jako je Luigi Madonna, Spartaque, Uto Karem, Mladen Tomic nebo Jay Lumen a svůj um ukázal na festivalech jako je Mácháč, Pleasure Island nebo Svojšice. Kromě těchto eventů zavítal take do Irska a za zmínku rozhodně stojí i jeho promotérská činnost, kterou oživuje kulturu na poli domácí scény!

Adam Jensen:
Aktivity agentury DC promo, která má na svém kontě kromě pardubické Christmas party také festival Svojšice, jsou mu velmi blízké a tak ve spojení s těmito eventy můžete slyšet i jeho pojetí elektronické hudby. Ve spojení se 14. ročníkem pardubické Christmas party jste ho mohli slyšet hned na několika warm upech a svou premiéru si odbyde i na výstavišti ABC.

Veškeré informace o Christmas party naleznete na http://www.facebook.com/christmasparty2010?fref=ts

Dodal: Ondřej Beránek
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 19. 12. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Christmas party představuje čtyři talenty nastupující generace!. Vychytané.cz. [Online] 19. 12. 2013. [Citace: 29. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7280. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Christmas-party-predstavuje-ctyri-talenty-nastupujici-generace!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.48.243
Serverový čas: středa 29. listopadu 2023 09:26