Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Vánoční koncert Vypsané fiXy v Lucerně vyprodán!

Svůj každoroční vánoční „mejdan“ odehraje Vypsaná fiXa v Lucerna Music Baru už 19. prosince. Vyprodáno bylo již 14 dní před samotným datem koncertu. „Velký dík patří našim fanouškům, protože to je fakt dobrý pocit vědět, že jdete hrát do absolutně vyprodaného sálu,“ říká Vypsaná fiXa.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Vypsaná fiXa: Vánoční koncert
čtvrtek 19. prosince 2013 21:00
(konec +- pátek 20. prosince 2013 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Letošní rok byl pro Vypsanou fiXu hodně nabitý. Povedlo se jarní Tugedrtůr společně s Mňágou a Ždorp a na žádost promotérů se na podzim přidávaly další koncerty. Léto bylo ve znamení letních festivalů a podařil se „Fixí“ pardubický ON THE ROAD festival. Podzimní Kulttour po kulturních domech a netradiční spojení s Visacím zámkem bylo opět velmi úspěšné a Márdi s bubeníkem Pítrsem a dalšími muzikanty natočili desku pro děti - Mixle v piksle. Konec roku vrcholí vyprodaným vánočním koncertem, který proběhne v pražském klubu Lucerna Music Bar 19. prosince od 21:00 hodin. Jako host vystoupí harmonikářka Tří sester Veronika – Supice.

„Vánoce strávíme doma, ale zkraje ledna jdeme do studia, protože nás čeká natáčení nového alba. Přípravu písní jsme udělali v říjnu na našem detašovaném pracovišti na Sečské přehradě. V lednu to natočíme ve studiu JÁMOR pod producentským dohledem Ondřeje Ježka. Na soustředění vznikl velice zajímavý demosnímek, tak už se moc těším až na tom pod Ondrovým vedením začneme pracovat,“ říká Márdi.Album, které zatím nemá ještě definitivní název, by mělo vyjít začátkem března 2014. Kapela ho pokřtí na chystaném klubovém turné, které už ale název dostalo „Před náma hrajeme my“. „Je to jednak parafráze na jedno naše předchozí CD (Před náma jedeme my) a za druhé, my opravdu sami sobě předskočíme. Předkapela Vypsaná fiXa zahraje před Vypsanou fiXou. Jak to bude v reálu vypadat, zatím nebudeme prozrazovat,“ vysvětluje Márdi a dodává: „Všechno proběhne i v rámci toho, že se chystáme v průběhu příštího roku společně s našimi fanoušky slavit, protože v roce 2014 to bude dvacet let od založení toho našeho seskupení. No a to na začátku, když jsme Fixu založili jako sezonní letní projekt, opravdu nikdo nečekal. Tenhle příběh oslavíme všude a konečně zahrajeme i písně z prvotních demosnímků, které jsme vytrvale odmítali hrát i když je lidé stále vytrvale vyžadovali. Nyní se dočkají.“

Více informací na www.vypsanafixa.cz

Dodal: Pavel Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 16. 12. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Vánoční koncert Vypsané fiXy v Lucerně vyprodán!. Vychytané.cz. [Online] 16. 12. 2013. [Citace: 19. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7271. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vanocni-koncert-Vypsane-fiXy-v-Lucerne-vyprodan!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.211.117.197
Serverový čas: neděle 19. května 2024 07:55