Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Čím blbější otázka, tim blbější odpověď.. :)

aktualizováno: Už dávno jsem si všimnul, že podle úchylnosti, s jakou vymýšlíme otázky, na které se vás ptáme v části "Napište nám", s tou větší intenzitou na ně odpovídáte :) Nicméně stejně by se dalo říct, čím blbější otázka, tím blbější odpovědi :) Divili byste se, co za odpovědi se vám dostane na pěkně blbou otázku "Kdo je podle vás největší kretén? Kdo vás v poslední době nejvíc nas*al? :)"
Přidat na Facebook
Nejdříve budu muset vynechat asi jednu odpověď, která se vyskytla asi ve třech variacích, protože nedávno nás jeden lokální umělec obvinil z útoku na jeho osobu, a celkem nerad bych jeho osobní problémy řešil znova ;)

Nicméně z ostatních vyjímám alespoň následující, ke kterým se trochem musím vyjádřit, co už že jo :)

odpověď: "Hiphopeři"
Celkem by mě zajímalo, proč hiphopeři - že by z toho důvodu, že když jdete na hiphoperskou akci, tak prostě kompletně všude jsou všechny stěny doslova počmáraný? (hiphopeři prominou - potagovaný.. ;) ) Rada: Vem fixu, vyber si hiphopera, zmaluj mu xicht (tou fixou, ne pěstí) a řvi na něj "šašku počmáranej"..

odpověď: "všeci"
ano, jsou lidé, kteří trpí svými depresemi vůči všem.. Neříkám, že někdy takovou náladu nemám já sám, ale popravdě - fakt je to tak hrozný? ;) Rada: kup si latexovej obleček, kanady, plynovou masku.. protože s tímhle negativismem za chvilu budeš muset lozit kanálama ;)

odpovědi: "ty" a "ty, ty cu*aku ......podkat te ,rozbit te"
ffftipálek :) Abych se přiznal, občas přemýšlím nad tím, zda-li lidi, kteří odpovídají tímhle způsobem, vidí za serverem, který se takhle ptá, opravdu jen jednoho člověka.. Koukni se do redakce, vyber si z těch cca 30ti lidí ;) Už to mám! Personifikace bitových procesů! ;) no co, prostě vidí za webovou stránkou toho trpaslíka, co hejbá a přesouvá nuly a jedničky.. Rada: když usínáš, vypni si ČT2 v době vysílání Červeného trpaslíka a Startreku, trochem se ti to motá dohromady.

odpověď: "velryba"
a já truhlík jsem si vždycky myslel, že na světě existují jenom lidi, kteří mají tyhle velký savce jenom rádi.. netušil jsem, že i v Česku existují příznivci tradičního japonského výlovu velryb.. Ale to jsem asi trochu vedle, že? :) no, myslím, že nás v nejbližší době asi čeká změna ;) Rada: sečkej času, jako husa klasu. Ale nebuď zvědav jak husa, co strká hlavu do flašky od malinovky.

odpověď: "security v áčku - úchylové a nevyhazujou ty, co mají"
tak na tohle téma už jsme pár článků obecně měli.. Rada: do reakcí pod článkem zkuste být konkrétnější, wo co go, pak se s tím dá něco dělat ;)

odpověď: "paroubek"
nebudu to zakrývat, máme shodné politické prefence :) tenhle "tlusté vypasené živočich" prostě nemá na naší politické scéně co dělat, a to ať už názory, nebo xichtem. Bylo tady spousta idiotů, co stát xichtem rozhodně nereprezentovali, ale tohle individuum je horší než Zeman. Kdo se mnou nesouhlasí, má na to plné právo. Rada: když tě nebaví manželka, rozveď se a druhý týden se hnedka ožeň znova. Ale rozhodně v tom nehledej žádné z hesel socdemokratů "rodina a pak stát" nebo podobný žvásty.. Kázat vodu a pít víno se tomu říká, že? :)

odpověď: "já"
tak zdravá sebereflexe se občas vyplatí.. bez rady, pokud to není s přídavkem maniodepresivních stavů.. ;)

odpověď: "jo presne! ty zku*vení hiphaphopeři"
je to fakt zajímavé, že se nám tohle ukázalo víckrát.. zkuste do reakcí napsat, proč.. kujem ;)

odpověď: "Holda"
sem mimo. nevím. netuším. nemám zdání. už jsem asi starej. šedivej. plešatej. neslyšim. nevidim. sotva dejchám. jo, puls ještě mam, je to dobrý.. Rada: Co že? Kdo že? ;)
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
neděle 12. 8. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Čím blbější otázka, tim blbější odpověď.. :). Vychytané.cz. [Online] 12. 8. 2007. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=727. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cim-blbejsi-otazka,-tim-blbejsi-odpoved..-:)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 12:36