Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Christmas party představuje 5 matadorů domácí scény

Toky, Chris Sadler, Džejár, Enrico a Michael C – to je další pětice vystupujících na prosincové Christmas party v Pardubicích. Pojďme si tyto umělce blíže představit a zároveň zmínit předposlední warm up k 14. ročníku Christmas party, který proběhne nadcházející pondělí 16.12. v pražském klubu Roxy!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Christmas Party
středa 25. prosince 2013 21:00
(konec +- čtvrtek 26. prosince 2013 04:00)
L-Klub/Výstaviště ABC
Pardubice (CZ)
Toky:
Ačkoliv je Toky ze sousedního Slovenska, jeho jméno je úzce spjato s českou taneční scénou, na které působí již od jejího počátku. Toky se věnuje djingu od roku 1994 a za téměř dvacet let jeho aktivní kariéry toho dokázal opravdu mnoho. Kromě celé řady vystoupení po celé Evropě na prestižních eventech a v klubech má za sebou nespočet vydaných releasů a mixovaných kompilací. Za zmínku stojí například Antidandruff 2,3,4, PVC, Numb či legendární série vinylů Olga + Jozef. Jeho nekomprosmisní techno sound můžete v rámci mixovaných cd’s nalézt například na Antidundruff 5.0, Technoenergy 8 nebo Frezee mixu. Doufáme, že si Tokyho sound na pardubické Christmas party užijete!Chris Sadler:
Další umělec Chris Sadler sice pochází z anglického Nottinghamu, ale od roku 1996 žije v České republice, která se stala jeho druhou rodnou zemí, kde tvoří a vystupuje. V dnešní době právem patří mezi stálice domácí elektronické scény. Jeho osobitý sound můžete pravidelně slýchávat na předních domácích festivalech a parties, ze kterých bychom mohli vyzdvihnout například festival Mácháč nebo halový event Citadela, kde vystoupil po boku Carla Coxe. Chrisův rezidentní večer Climax oslavil v listopadu neuvěřitelných 15 let své existence a za své mluví i jeho vlastní produkce, která spatřila světlo světa na labelech jako je například domácí MOSP, FS Music nebo One Way či Inwama. Jeho energický house a pověstné svítící brýle budou ozdobou letošní Christmas party a bude se na co těšit!Džejár aka Roger Venzent:
Džejár aka Roger Venzent působí na scéně od roku 1999. Jeho fanoušci si určitě pamatují na mixované cd Techno Japko mix, které bylo součástí dnes již zaniklého časopisu Xmag. Džejárova kariéra je úzce spjata s pořádáním legendárního festivalu Svojšice a pardubické Christmas party, na kterých vystoupil po boku jmen jako je například Sebastien Leger, Technasia, The Advent, Marco Bailey, Tommy DeClerque, Christian Smith nebo Dave Clarke. Užijte si jeho pojetí současného techna na 14. ročníku Christmas party i vy!Enrico:
Za gramofony se poprvé postavil v roce 1993. Od té doby se představil ve všech známějších klubech a na předních parties a festivalech jako je například festival Creamfields, Mácháč, nebo Cosmic Trip. Kromě vystoupení v České republice prezentoval svůj sound také za hranicemi naší země. Za zmínku rozhodně stojí vystoupení v jednom z nejlepších klubů světa – Amnesii na Ibize, dále v Thajsku, na Kostarice, v Panamě, Nikarague či Velké Británii. Kromě spousty vystoupení se Enrico věnuje i vlastní hudební produkci, kterou vydal na domácím labelu FS Rec. V neposlední řadě je majitelem legendárního pražského afterklubu Studio 54, které je známé i za hranicemi naší země díky svým strhujícím afterparties s neopakovatelnou atmosférou. Doražte na jeho vystoupení na Christmas party i vy a rozhodně nebudete litovat!Michael C:
Michael je rezidentem úspěšného pořadu o taneční muzice Dance Exxtravaganza na rádiu Evropa 2. Jeho počiny hrají takoví umělci jako je například Ferry Corsten, Guiseppe Ottaviani a nebo Sean Tyas a Michael C se sám v minulosti objevil v TOP 50 světového žebříčku The DJ List. Kromě domácích vystoupení na eventech typu Transmission, Mácháč, Pleasure Island nebo Trancefusion, se Michael představil například v Číně, Itálii, Bulharsku, Německu nebo Polsku. Dalším Michalovým úspěchem je i oficiální remix pro britskou skupinu Kosheen.
Pokud jste příznivci energického progressivu a tranceu, tak vám set Michaela C na 14. ročníku Christmas party sedne určitě do noty!Christmas party Warm up v pondělí 16.12. v rámci Free Mondays v pražské Roxy:
Na závěr bychom vás rádi pozvali na předposlední warm up k pardubické Christmas party, na kterém se představí již zmiňovaný slovenský techno jezdec Toky, Džejár aka Roger Venzent. Dále pak svůdná Jaqullin, metropolitní showman Tokátko a Adam Jensen.
Vstupné je jako vždy zcela zdarma!

Kompletní informace o Christmas party naleznete na: http://www.facebook.com/christmasparty2010?fref=ts

Dodal: Ondřej Beránek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 16. 12. 2013 09:00
Chovancová, Michaela. 2013. Christmas party představuje 5 matadorů domácí scény. Vychytané.cz. [Online] 16. 12. 2013. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7268. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Christmas-party-predstavuje-5-matadoru-domaci-sceny
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 06:16