Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

NO DISTANCE PARADISE předskakuje skotským GLASVEGAS

Pořadatel koncertu skotské kapely Glasvegas dnes oznámil předskokany: bude jimi česká kapela z Olomouce, No Distance Paradise. Koncert proběhne 31. ledna v pražském Rock Café.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
GLASVEGAS
pátek 31. ledna 2014 21:00
(konec +- sobota 1. února 2014 04:00)
Rock Café
Praha (CZ)
Předkapela No Distance Paradise hraje příjemný indie-rock. V minulosti se projeli po České republice například se Sunshine, předskakovali také britské kapele The 1975, která také vystoupila nedávno v Praze. Letos vydali svoji debutovou desku s názvem Challenge Gravity, recenzi na ni si můžete přečíst třeba zde. No Distance Paradise jsou slibným jménem tuzemské scény, takže určitě nevynechte jejich show před Glasvegas! Frontman kapely, Marcel Procházka, vyjádřil nadšení z koncertu takto: "S Glasvegas jsem se poprvé setkal až v létě roku 2012, kdy mi je na maďarském Szigetu doporučil kamarád s tím, že je rozhodně o co stát. Po skvělém koncertě, který předvedli v A38 stanu, jsem se hodně divil, že jsem o této kapele do té doby nikdy neslyšel. Tehdy jeli s deskou Euphoric Heartbreak, kterou jsem dlouho po tom nemohl dostat ze sluchátek. To, že jsme právě my dostali příležitost před nima zahrát v Praze, považujeme za obrovskou poctu, už jenom pro to, co všechno mají Glasvegas za sebou a pořád si (i s novou deskou) drží světovou úroveň. To už dneska umí málokdo."Čtyřčlenná kapela Glasvegas se do Prahy již moc těší a netají se tím, že si zde moc užili svoji první zastávku v angelo Hotel Prague 24. listopadu, kde se představili formou DJ setu. V případě zájmu o rozhovor s kapelami Glasvegas či No Distance Paradise nás neváhejte kontaktovat.

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro - první celovečerní koncert kapely Glasvegas & No Distance Paradise se odehraje 31. ledna v pražském Rock Café!

Dodala: Dominika Janigová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 13. 12. 2013 13:00
Chovancová, Michaela. 2013. NO DISTANCE PARADISE předskakuje skotským GLASVEGAS. Vychytané.cz. [Online] 13. 12. 2013. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7265. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/NO-DISTANCE-PARADISE-predskakuje-skotskym-GLASVEGAS
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.421s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 14:31