Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zimní sezónu ve Špindlerově Mlýně zahájí Lucca!

DJka Lucca zahájí tento víkend v klubu Dolská novou zimní sezónu ve Špindlu! Oficiální Ski Openning party již tento víkend 13. a 14. prosince na Dolské
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Ski Openning party
sobota 14. prosince 2013 21:00
(konec +- neděle 15. prosince 2013 04:00)
Dolská
Špindlerův Mlýn - Trutnov (CZ)
DJka Lucca zahájí v sobotu 14. prosince v klubu Dolská novou zimní sezónu ve Špindlerově Mlýně. Během večera zahrají také djové Bidlo, Dan Cooley, Tokátko a Audiot. Páteční večer na Dolské bude probíhat v rytmu soul, funk, hip hop a ghetto funk. Na G-Phunk Night zahraje Mr Funky Machine, kterého bude doprovázet Keytarman na klávesy a dj Pepe ill Pepson. Vstup na oba večery je zdarma!

Info o G-Phunk Night: http://akce.vychytane.cz/akce.php?id=9289

Nejslavnější česká djka Lucca, kterou znají nejen fanoušci taneční hudby, zahájí novou zimní sezónu v rámci oficiálního ski openning víkendu ve Špindlerově Mlýně. Kromě Luccy vystoupí také duo předních českých housových djů, současný rezident pražského Budha Baru Bidlo a Dan Cooley, rezident pražského klubu Chapeau Rouge s nejdéle trvající housovou nocí Colorful House. Sobotní line-up doplní Audiot a Tokátko, kterého jste mohli ocenit už na listopadové openning party s Afrikou Islamem.

Lucca, přední česká djka, kterou nemusíme dlouze představovat. Začínala jako lokální djka a dnes hraje po celém světě. V roce 2002, kdy se Lucca rozhodla pro dráhu profesionální djky, moc podobných žen nebylo. V české republice se několikrát stala djkou roku a v příštím roce bude slavit 10. výročí své profesionální kariéry. Spolupracuje s mnoha zahraničními djs a producenty, ale nejvýše stojí pomyslný král DJ Carl Cox, který zve Luccu každoročně na svou rezidentní noc na Ibize. Od roku 2003 je Lucca součástí bookingu CLR Chrise Liebinga pro Německo a BENELUX. V létě 2005 si ji Carl Cox vybral, aby zahrála na jeho stagei na velkém festivalu Dance Valley a o pár měsíců později dostala pozvání od Tiesta, aby ho doprovázela na jeho turné po střední a východní Evropě. Lucca je ovlivněna melodickým groovy technem italských producentů. V současné době vydává na vlastním labelu Acapulco Records.

V pátek zahájíme openning víkend s funkovým večírkem G-phunk night, na kterém vystoupí mimo jiné i rezident pražského Paláce Akropolis DJ Funky Machine, se kterým v live projektu vystoupí klávesista Keytarman a dj Pepe ill Pepson. Během páteční noci se tak můžete těšit na pořádnou dávku soulu, funku, a hip hopu.

O klubu Dolská:
Klub Dolská se nachází v samém centru Špindlerova Mlýna a od léta procházel náročnou rekonstrukcí, která částečně změnila dispozice původního prostoru. Dolská nově nabídne koncertní sál, apres ski, cocktail bar a cafe, které se ve večerních hodinách promění na příjemný lounge. Program nabídne koncerty převážně českých kapel a rezidentní noci předních českých djů. Mimo hudebního programu se chystají večery se stand –up comedy show, projekce filmů nebo sportovních přenosů. Noví majitelé se netají ambicí udělat z Dolské jeden z nejlepších horských klubů v České republice.

Dodala: Barbora Šubrtová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 12. 12. 2013 12:00
Chovancová, Michaela. 2013. Zimní sezónu ve Špindlerově Mlýně zahájí Lucca!. Vychytané.cz. [Online] 12. 12. 2013. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7263. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zimni-sezonu-ve-Spindlerove-Mlyne-zahaji-Lucca!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 21:51