Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Android Asteroid vypouští 4 videa z Abbey Road

A ta nejlepší zpráva na úvod. Android Asteroid budou k vidění a slyšení a zažití. Naživo. Ve středu 18.12. v pražském Lucerna Music Baru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Android Asteroid
středa 18. prosince 2013 20:00
(konec +- čtvrtek 19. prosince 2013 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
V nejsilnější sestavě. Včetně svých londýnských hostů – DJ Vadim a Yarah Bravo. S ozvěnou triumfální premiéry dokumentu Mission To Abbey Road v zádech.

Bio OKO valilo bulvu. Kino není koncertní sál. Co je na koncertě OK, může působit v kinosále jaksi nepatřičně. Ať si. Vždyť to byl dokument Android Asteroid – Mission To Abbey Road a jak řekl Miloš Dvořáček uprostřed lesa, byl to „výlet do snu“. Tam pravidla neplatí a „nepatřičné“ neexistuje.

Je úterý 3.12., 20:30. Dokument Mission To Abbey Road už je asi 3 hodiny hotovej. Jeho autoři jsou na tom podobně. Visí to ve vzduchu. Pow! Padá to s titulkama. Valí se to s první “Blame Them“. Ladí se vlna. A na tý se následující hodinu surfuje. Kolikrát jste byli v kině, který bylo vážně plný? Kdy se stane, že se to plný kino směje? Je normální, aby se v kině tleskalo po každý jedný skladbě, která v dokumentu zazní? A aby ten potlesk gradoval? Sluší se, aby v divácích vzbuzoval vášně a stavěl jim chlupy na zádech? Asi ne. Ale v úterý 3.12., 22 a něco je to jedno. Některé pocity je těžké formulovat. Nadšením roztažené úsměvy a rozzářené tváře při východu ze sálu ale diváky prozradili i tak.Tak to se povedlo. První část finále téhle mise za námi. Dokument je hotov, ať žije dokument. Online můžete mrknout na všech 5 klipů z Londýna. Nejdříve to byla pecka z Red Bull Studios London – Android Asteroid ft. DJ Vadim & Yarah Bravo – “Surrounded“. Ta už zpříjemňuje den čtvrtý týden. Video umí rozsvítit i během Xavera, audio pohladit i z hitparády Rádia 1 – Velká Sedma. Teď tedy Abbey Road kvatro: “Higher“, “I Don’t Mind“, “No Silver, No Gold“ a více jak sedmi minutový gejzír emocí “Marlene“. Lennonskimu by se leskly jeho značkový brejle, kdyby viděl, jak se za těma „jeho“ Hammondama rozvášnil Viliam Béréš.

No a druhá část toho finále. Finále toho finále čeká. Přichází ve středu 18.12. po 20:00 v pražském Lucerna Music Baru. Co jste zažili zprostředkovaně na videu, můžete nasát napřímo. Třeba z metru. Oko to oko. Ucho to ucho. Android Asteroid live a k tomu DJ Vadim a Yarah Bravo. A jestli je taháme kvůli jedný pecce? Ani náhodou. To by bylo trochu zbytečný a trochu trapný zároveň. Samo, že dají svoje party v “Surrounded“, ale pak dají taky svojí společnou show. A mít na warm upu DJ Robota a na after party DJ Vadima s Yarah Bravo, to je tak trochu frajeřina, ne?

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 10. 12. 2013 11:00
Chovancová, Michaela. 2013. Android Asteroid vypouští 4 videa z Abbey Road. Vychytané.cz. [Online] 10. 12. 2013. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7258. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Android-Asteroid-vypousti-4-videa-z-Abbey-Road
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.147s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 02:17