Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Excelent Jukebox: PENTATONIX (USA) v Lucerna Music Baru!

Texaská pětice vokalistů Pentatonix se v rámci svého jarního evropského turné podívá i do Prahy! Jejich vystoupení je součástí série Excelent Jukebox a proběhne 4. května v pražském Lucerna Music Baru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Excelent Jukebox: PENTATONIX (USA)
neděle 4. května 2014 21:00
(konec +- pondělí 5. května 2014 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Pentatonix prorazili poté, co zvítězili ve třetí sérii soutěže The Sing-Off, kterou pořádá pravidelně televizní stanice NBC. Vedle finanční odměny byl jejich výhrou kontrakt s vydavatelstvím Sony. Od té doby vydali již dvě alba a oslovili miliony fanoušků po celém světě. Jejich skladba Evolution of Music, která představuje průřez vývojem hudby napříč staletími, byla sdílena na sociálních sítích desítek milionů osob! Je tedy možné, že jste ji zachytili i Vy!

Název Pentatonix pochází z termínu pentatonic scale – pentatonická stupnice. Definice této stupnice mluví o pěti notách – těchto pět not představuje členy kapely a jejich soudržnost. Ještě větší smysl tomu dává fakt, že členové skupiny Pentatonix jsou nejlepšími přáteli již od dětství.“Je nám velkým potěšením uspořádat v Praze koncert této pětice. Předpokladem vokalistů je obrovská muzikálnost, talent a tvrdá dřina. Muzikanti se nemohou schovat za své nástroje - jediným jejich nástrojem je jejich hlas. Každá chybička je zde slyšet. Pentatonix představuji špičku svého oboru, a proto se na jejich živé vystoupení již moc těšíme,” vyjádřil se zástupce organizující společnosti Fource Entertainment.

Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost a přijďte se podívat, co tito muzikanti skutečně dokáží. Určitě budete ohromeni. Koncert Pentatonix v rámci série Excelent Jukebox se koná 4. května v Lucerna Music Baru. Vstupenky v prodeji v sítí Ticketpro. Cena vstupenek 440 + CZK. Pořadatel doporučuje včasný nákup vstupenek v předprodeji, k nákupu je uvolněn pouze omezený počet vstupenek!Přes webové stránky interpreta půjde také zkoupit speciální VIP vstupenky (již se zakoupenou standardní vstupenkou) od pondělí, 16. prosince. Důležité: zákazníci si musí nejprve zakoupit standardní vstupenku, aby si mohli zakoupit VIP upgrade. VIP vstupenka zahrnuje meet & greet s umělcem, přístup ke zvukové zkoušce a exkluzivní merchandise! Více info na http://ptxofficial.com/tour.

Oficiální FB Event: http://on.fb.me/1cWsuzo

Dodala: Dominika Janigová
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 10. 12. 2013 11:00
Chovancová, Michaela. 2013. Excelent Jukebox: PENTATONIX (USA) v Lucerna Music Baru!. Vychytané.cz. [Online] 10. 12. 2013. [Citace: 2. 6. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7257. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Excelent-Jukebox:-PENTATONIX-(USA)-v-Lucerna-Music-Baru!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 3.235.172.213
Serverový čas: úterý 2. června 2020 20:19