Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

TSO: Soutěž o podepsanou kytaru Paula O

Lednový koncert Trans-Siberian Orchestra v Praze provází unikátní soutěž o podepsanou kytaru Paula O'Neilla
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Trans Siberian Orchestra
pátek 24. ledna 2014 21:00
(konec +- sobota 25. ledna 2014 04:00)
Kongresové centrum Praha
Praha 4 (CZ)
Do České republiky poprvé míří největší světelná rocková show v podání americké kapely Trans-Siberian Orchestra a jejích hostů. Koncert, který se uskuteční 24. ledna od 20:00 v Kongresovém centru Praha v rámci World Tour 2014, je v mnoha ohledech výjimečný. „Toto turné završuje naši patnáctiletou nepřetržitou hudební kariéru, čili jde o takové malé výročí.

Poprvé naše vystoupení pojmeme jako pořádný rockový koncert, dříve šlo vždy spíše o rockové opery. Zároveň se těšíme, že se tentokrát podíváme i do měst, která jsme při naší první tour po Evropě nestihli navštívit, jako je Praha a Budapešť,“ říká tvůrce projektu Trans Siberian Orchestra Paul O'Neill. Tento známý producent, skladatel a textař se proto rozhodl při této mimořádné příležitosti věnovat jednomu z návštěvníků pražského koncertu svou elektrickou kytaru s vlastnoručním podpisem! Soutěž o unikátní sběratelský kousek – hodnotu samotného nástroje ještě násobí fakt, že prošla rukama hudebníka, který spolupracoval např. s Aerosmith, Humble Pie, AC/DC, Joan Jett, Scorpions a dalšími kapelami či interprety – poběží od 10. 12. 2013 do 20. 1. 2014 na www.trans-siberian-orchestra.cz Paul O'Neill kytaru nejen věnuje, ale výherci osobně po koncertě v Kongresovém centru Praha předá.Do soutěže o podepsanou kytaru Paula O'Neilla se může zapojit osoba starší osmnácti let, která si zakoupí v síti TICKET ART vstupenku na koncert Trans-Siberian Orchestra konaný v Praze 24. 1. 2014, na webové adrese http://www.trans-siberian-orchestra.cz/soutez-o-kytaru/ vyplní kontaktní formulář a odpoví na soutěžní otázku. Výhercem se stane jeden vylosovaný účastník, který splnil podmínky soutěže a správně odpověděl na soutěžní otázku. Losování proběhne za účasti notáře nejpozději 22. ledna 2014.

Trans-Siberian Orchestra má na svém kontě přes 10 milionů prodaných alb a více než 9 milionů návštěvníků koncertních show po celém světě. Jejich hudební styl bývá definován jako progresivní rock. Diváky v Kongresovém centru Praha čeká jedinečný zážitek – skvělá hudba v podání výtečných sólistů a více než osmdesátičlenného sboru, podkreslená laserovou show a nejmodernějšími pyrotechnickými a vizuálními efekty. Zazní jak známé hity, tak i nové písně. Trans-Siberian Orchestra se v rámci World Tour 2014 vydává do Evropy podruhé ve své historii. „Naše první tour po Evropě proběhlo výborně, pokud něčeho litujeme, tak toho, že jsme nepřijeli do Evropy již dříve v devadesátých letech. Tvorba TSO je ovlivněna evropskými vlivy od Charlese Dickense a Oscara Wilda, až po Pink Floyd. Bylo to opravdu příjemné, jediný koncert, před kterým jsme byli nervózní, bylo vystoupení ve Vídni. Přeci jen je to kolébka hudební tvorby, město, ve kterém žil Mozart, centrum evropské opery. Báli jsme se, abychom naší rockovou show diváky neurazili, nevěděli jsme, jestli se jim to bude líbit, ale nakonec nám tleskali ve stoje, byli nadšení! To byla opravdová satisfakce,“ vzpomíná Paul O'Neill

Dodala: Alice Titzová
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 10. 12. 2013 10:00
Chovancová, Michaela. 2013. TSO: Soutěž o podepsanou kytaru Paula O. Vychytané.cz. [Online] 10. 12. 2013. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7256. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/TSO:-Soutez-o-podepsanou-kytaru-Paula-O
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 06:22