Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Supraphon: Nový klip Tata Bojs a pozvánka na vánoční koncert

TATA BOJS představují nový klip ke skladbě Papírovka a zvou na vánoční koncert do ROXY
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Tata / Bojs @ ROXY: HITY / CITY / LIVE
středa 11. prosince 2013 21:00
(konec +- čtvrtek 12. prosince 2013 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Soutěžilo se o Soutěžíme o 2x2 vstupy na koncert Tata Boys do klubu Roxy dne 11.12.2013. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Tata Bojs nezahálejí ani v posledních týdnech roku, kdy oslavili 25. výročí. Po jarním klipu k "recycled" verzi singlu Pěšáci, jenž předznamenal vydání výběrovky HITY A CITY, přicházejí s dalším novým videem. Tomu se tentokrát stala předlohou píseň PAPÍROVKA z předloňského alba Ležatá osmička a režíroval ho Ondřej Urbanec. Kapela se zároveň intenzivně připravuje na svůj pražský koncert, který proběhne 11. 12. v pražské ROXY s podtitulem HITY / CITY / LIVE.

"Je to spíš dílem náhody, než koncepčního záměru, že náš nový klip se odehrává z části opět na střeše domu stejně jako u 3D klipu Homo demo. Klip vznikl velmi spontánně za jedno odpoledne na střeše funkcionalistického domu v centru Znojma. Kulisa Znojma nepůsobí provařeně a to se nám líbilo. Točit klipy na střechách sice moc originální není - uznávám, ale písnička je o tom, jak si chlápek připadá "high", když balí holky jako novinovej papír. Takže to úplně mimo není," komentuje s úsměvem Milan Cais nové video, na které se můžete podívat zde:Papírovka ale není jedinou aktuální video novinkou Tata Bojs. Jak je u kapely v poslední době zvykem, i k nadcházejícímu koncertu v ROXY připravili pánové originální videopozvánku. Zajímavostí je, že ji Milan Cais a Mardoša natočili v tělocvičně na Hanspaulce, kde měli TB v roce 1988 svůj vůbec první koncert. Podívat se na ni můžete zde:Co se samotného koncertu v ROXY týče, měl by - jak už jeho název napovídá - sestávat z písní, jež letos vyšly u Supraphonu na výběrovém dvojalbu Hity a city. Fanoušci se tedy mohou těšit na průřez singlovou historií Tata Bojs, hru na oblíbené nástroje z recyklovatelných materiálů a samozřejmě také na vychytanou audiovizuální show.

Ta by měla vycházet z projekcí použitých na letním turné 25 LET CYKLACE aneb Tour Domácí. Jak ale upozorňuje Cais: "forma jejich prezentace bude zcela odlišná. Horizontální instalace nahradí vertikální. Vzhledem k tomu, jak nízkej strop je v ROXY, to bude cesta značně dobrodružná."

Dalšími specialitami pak bude exkluzivní vánoční bonus v podobě kuponu k nákupu všech alb Tata Bojs na Supraphonline.cz s 30% slevou a speciální nabídka kapelního merchandisingu zahrnující jak slevovou akci na část aktuální nabídky, tak i úplnou novinku v podobě limitované edice kalendáře na rok 2014, sestaveného z Mardošových koncertních autoportrétů.

Dle aktuálních informací z ROXY mizí vstupenky v předprodeji závratnou rychlostí, proto doporučujeme s jejich nákupem příliš neváhat. K mání jsou v předprodeji sítí Ticketpro a Ticketportal za 250,- Kč + poplatky nebo za zvýhodněnou cenu v NoD (v patře nad ROXY).

Další info ke koncertu najdete na www.roxy.cz nebo v oficiální Facebookové události zde: www.facebook.com/events/197444207110476

www.tatabojs.cz
www.supraphon.cz
www.supraphonline.cz

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 6. 12. 2013 10:00
Chovancová, Michaela. 2013. Supraphon: Nový klip Tata Bojs a pozvánka na vánoční koncert. Vychytané.cz. [Online] 6. 12. 2013. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7241. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Supraphon:-Novy-klip-Tata-Bojs-a-pozvanka-na-vanocni-koncert
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 10:39