Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Laurent Garnier událostí ledna v ROXY

Do pražského klubu ROXY v lednu zavítá legenda elektronické hudby, hudební experimentátor a umělec v pravém slova smyslu – Laurent Garnier. Tento charismatický Francouz předvede českému publiku netradiční 3 hodinový dj set, během kterého nás vezme na hudební jízdu různými hudebními styly od nu-jazzu až po techno tak, jak je u něj zvykem.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
LAURENT GARNIER
pátek 24. ledna 2014 22:00
(konec +- sobota 25. ledna 2014 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Soutěžilo se o Soutěžíme o 2 vstupenky na vystoupení francouzského mága Laurenta Garniera v klubu Roxy dne 24.1.2013.. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Každý z fanoušků kvalitní elektroniky již jeho jméno slyšel a je mnoho takových, kteří měli čest ho vidět naživo jako dje, frontmana kapely nebo jednoho z projektu LBS. Ať tak nebo tak jméno Laurent Garnier je vytesáno zlatým písmem do pomyslné síně slávy taneční hudby stejně jako tracky The Man With the Red Face a Crispy Bacon.Hudba a její přednes publiku Laurenta provází už od jeho dospívání, kdy z kazet hrával na školních večírcích a po útěku před vojnou do Anglie ho uchvátila rodící se UK housová scéna okolo legendárního klubu Hacienda. Tam se také v roce 1987 stal rezidentem pod jménem DJ Pedro. Po svém návratu do Francie na počátku 90. let rozjel v klubu Rex pravidelné akce Wake Up. Brzy se začal věnovat i produkci a s pomocí labelu FNAC vydal v roce 1991 svůj první release French Connection. Po krachu labelu se rozhodl založit si s parťákem Ericem Morandem jejich vlastní pod jménem F Communications, na kterém vydal většinu ze svých sedmi studiových alb. Pod tímto labelem vydali za více než 15 let mimo Garniera alba i další francouzští producenti jako Avril, Mr. Oizo nebo Saint Germain.

Těžko soudit, co dělá z Laurenta Garniera již přes dvě dekády jednoho z nejžádanějších djů a producentů planety. Snad je to jeho schopnost posouvat zvuk stále dál nebo jeho živá vystoupení, během kterých se z klubů stávají explodující sopky energie, ať už jako DJe, člena live djského seskupení (LBS) nebo jako frontmana kapely. Nejspíše to bude kombinace toho všeho ve spojení s obrovským charisma a schopností být vždy o krok dál. Jakmile Laurent Garnier vystoupí na stage, v momentě je oddaná horda partypeople ochotná následovat svého umělce kamkoliv na jeho cestě do hlubin a zákoutí taneční hudby.V minulosti bylo každé z jeho vystoupení v České Republice událostí, na kterou přítomní těžko zapomínají. Lednové vystoupení nebude v tomto jistě výjimkou.
Těšíme se na speciální 3 hodinový set.

Event: http://www.facebook.com/events/427292954037587

Ke každé vstupence dostanou návštěvníci jeden míchaný drink zdarma!¨

Weekly radio show: https://soundcloud.com/laurent-garnier
ROXY: www.laurentgarnier.com
http://roxy.cz/

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 3. 12. 2013 20:00
Chovancová, Michaela. 2013. Laurent Garnier událostí ledna v ROXY. Vychytané.cz. [Online] 3. 12. 2013. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7236. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Laurent-Garnier-udalosti-ledna-v-ROXY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.14s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 09:38